Byt 3 + kk v novostavbě s parkovacím stáním v Čelákovicích

Křižíkova , Čelákovice

Rádi bychom vám nabídli byt o dispozici 3 + kk s podlahovou plochou 76,6 m², balkonem o velikosti 12 m² a samostatnou sklepní kójí o rozloze 4,4 m² na prodej. Tento byt se nachází v novém projektu v ulici Křižíkova, který je dokončený a zkolaudovaný. Prodej v zastoupení developera ( neplatíte provizi a ani cena není navýšena o provizi).

K bytu je zahrnuto parkovací stání v ceně, což zajišťuje pohodlné parkování. Standardní vybavení bytu zahrnuje laminátové plovoucí podlahy, keramické obklady, a vybavení koupelen a toalet od renomovaných firem Siko a Jika. Okna a dveře jsou s trojskly, které poskytují lepší izolaci a energetickou účinnost, dále jsou zde obložkové zárubně a kvalitní dveře.

Projekt zahrnuje celkem 29 bytových jednotek: 9 bytů o dispozici 1+kk, 12 bytů o dispozici 2+kk, 6 bytů o dispozici 3+kk a 2 mezonetové byty o dispozici 5+kk. Tento rozmanitý výběr bytů nabízí mnoho možností pro různé potřeby a preference.

Lokalita je velmi výhodná, vlaková zastávka směrem na Prahu, Masarykovo nádraží, je vzdálená pouhé 4 minuty chůze. Cesta vlakem na Masarykovo nádraží trvá pouze 34 minut, což zajišťuje snadný a rychlý přístup do centra Prahy.

Tento byt představuje velmi zajímavou investiční příležitost, ať už hledáte vlastní bydlení, nebo investici do nemovitostí.

Pro více informací a sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte. Rádi vám všechny byty ukážeme a zodpovíme veškeré vaše dotazy. Těšíme se na vaši odezvu a věříme, že tento byt splní vaše očekávání a nabídne vám pohodlné a moderní bydlení.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Naši odborníci jsou připraveni vám poskytnout veškerou potřebnou asistenci a poradit s veškerými náležitostmi spojenými s financováním. Usilujeme o to, aby celý proces byl pro vás co nejjednodušší a bez starostí.

Celková cena
Poznámka k ceně
včetně provize makléře, právních služeb s úschovou a převodu na katastru nemovitostí
Dispozice
3 + kk
Ulice
Křižíkova
Město
Čelákovice

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Rudolf Čumpelík

Mobil: +420 603 563 734
E-mail: rudolf.cumpelik@re-max.cz