Atraktivní stavební pozemek, 1248 m², 15 minut od Prahy, Smečno, Středočeský kraj

, Smečno

6 151 000 Kč

Mám zájem

Pozemek pro Váš budoucí rodinný dům se zahradou jen patnáct minut od Prahy? Krásná krajina, menší, avšak plně občansky vybavené městečko a dva nájezdy na dálnici ve vzdálenosti do tří kilometrů od obce?

To vše Vám právě teď můžeme nabídnout. Exkluzivně Vám představujeme čerstvě dokončené a kompletně zasíťované stavební pozemky ve Smečně s novou osvětlenou komunikací.

Kromě pozemku v tomto inzerátu, který má výměru 1248 m², máme na výběr dalších 22 stavebních pozemků o plochách od 811 m² do 2.035 m². Parcely jsou v krásné lokalitě nedaleko místního rybníka, jehož okolí město začalo revitalizovat a bude zde vytvořen nový přírodní park s herními a sportovními prvky.

Smečno je pěkné menší město s bohatou historií, kde žije 2000 obyvatel. Nachází se v hezké přírodě mezi Kladnem a Slaným. V okolí jsou pole a lesy, které navazují na lesní masiv táhnoucí se ke Křivoklátu. Dominantou města je krásný zámek a kostel. Lokalita láká k vycházkám a jsou zde i cyklistické trasy. Smečno představuje příjemné a aktivní místo k životu. Koná se zde spousta kulturních akcí a město nabízí mnoho dětských i workoutových hřišť včetně nové sportovní haly.

TOP 3 důvody proč zvolit právě stavební pozemek ve Smečně:

Kompletně hotové inženýrské sítě
– Všechny stavební pozemky jsou připojeny k energetické síti (230V i 400V). K dispozici jsou plynové přípojky, nová vodárna s vrty v kapacitě s výraznou rezervou a připojení na obecní kanalizační síť.

Skvělá dopravní dostupnost
– Smečno leží na strategickém místě mezi dálnicemi D6 a D7. Cesta na okraj Prahy trvá přibližně 15-20 minut. Obcí projíždí mnoho autobusových linek do okolních obcí i měst, jako jsou třeba Slaný, Kladno a Nové Strašecí.

Občanská vybavenost a příroda
– Smečno je velmi dobře vybavenou obcí. Najdete zde ZŠ, MŠ, pediatra, praktického lékaře, gynekologa, obchod, lékárnu, restauraci, poštu, veterinární ordinace, kostel, zámek s parkem, cyklostezku, dětská i sportovní hřiště a v nejbližším okolí lesy a rybníky.

Parametry pro budoucí stavbu
– Hlavní využití pozemku je pro bydlení v samostatně stojících rodinných domech.
– Minimální procento zeleně na pozemku je 60 %.
– Maximální procento zastavěné plochy nadzemní stavbou a zpevněnou plochou je 40 %.
– Maximální procento zastavěné plochy nadzemní stavbou je 30 %.
– Výškové omezení je stanoveno na maximálně jedno nadzemní podlaží a podkroví s maximální výškou hřebene střechy 8 metrů nad upraveným terénem.

Buďte mezi prvními zájemci a vyberte si nejlepší pozemek právě pro sebe. V případě zájmu volejte makléře. Samozřejmostí je možnost financování hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rádi pomůžeme. A už brzy můžete začít stavět.

Celková cena
6 151 000 Kč
Město
Smečno

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz