3KK na Smíchově po rekonstrukci

Svornosti , Praha

10 600 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji byt 3KK umístěný v krásném domě na pražském Smíchově, přímo v ulici Svornosti. Jen pár kroků je odsud na oblíbenou Smíchovskou náplavku, kde je množství barů, restaurací a míst k relaxaci. Dům se také nachází jen pár kroků od pulzujícího Anděla, kde najdete veškerou možnou infrastrukturu.
Dům je po rekonstrukci, má krásné, opravené interiéry, dvorek ve vnitrobloku, v exteriéru budovy na dvorku má vybudovaný výtah, střecha je po rekonstrukci. Dům nečekají žádné velké investice a nemá žádné úvěry. Poplatky SVJ jsou velmi nízké, pouhých 1611.-/měsíc.
Byt samotný má okna do vedlejší ulice a nachází se ve zvýšeném přízemí přístupném po schodech. Vstupní dveře jsou nové, kvalitní, bepečnostní. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2019. Nyní má ještě i úplně novou kuchyni. Prodává se včetně zařízení, byl by tedy velmi vhodný i pro zájemce, který by jej chtěl pronajímat. V domě probíhají i krátkodobé pronájmy, které mají větší potenciál výdělku vzhledem k velmi žádané pozici v blízkosti pražských památek.
Topení a ohřev teplé vody je zajišťováno plynovým kotlem s bojlerem umístěném spolu s pračkou v komoře. Koupelna a toaleta jsou samostatné.
Kuchyně je propojena s obývacím pokojem, ložnice jsou oddělené a mají jak samostatné vstupy, tak mají mezi sebou i spojovací dveře. V jedné z ložnic je instalované patro (9m2), pod patrem je 2m výška, na patře pak 1,20. Celková výška místností je 3,20. Momentálně je zde 6 míst na spaní.
V předsíni se nachází ještě praktický a prostorný (7m2) podhled na skladování méně používaných věcí.

Celková cena
10 600 000 Kč
Dispozice
3 + kk
Ulice
Svornosti
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz