3KK na Smíchově po rekonstrukci

Svornosti , Praha

9 800 000 Kč

Mám zájem

Chtěli byste bydlet v klidném, krásném, zrekonstruovaném domě v blízkosti Smíchovské náplavky? Trávit letní večery u Vltavy v cool barech, v sobotu se svézt lodí na vyhlášené farmářské trhy a být u každého festivalu, který Smíchovská náplavka pořádá? Pak by pro vás mohl být to pravé byt se dvěma ložnicemi a velkou obytnou kuchyní přímo v ulici Svornosti se všemi okny do vedlejší ulice.
Dům je po rekonstrukci, má krásné, opravené interiéry, dvorek ve vnitrobloku, v exteriéru budovy na dvorku má výtah, nečekají jej žádné velké investice a nemá žádné úvěry. Poplatky SVJ jsou velmi nízké, pouhých 1611.-/měsíc.
Byt samotný se nachází ve zvýšeném přízemí přístupném po schodech, okna jsou dostatečně vysoko. Vstupní dveře do bytu jsou nové, bezpečnostní. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2019. Nyní má ještě i úplně novou kuchyni. Prodává se včetně zařízení, byl by tedy velmi vhodný i pro zájemce, který by jej chtěl pronajímat. V domě probíhají i krátkodobé pronájmy, které mají větší potenciál výdělku vzhledem k velmi žádané pozici v blízkosti pražských památek.
Topení a ohřev teplé vody je zajišťováno plynovým kotlem s bojlerem umístěném spolu s pračkou v komoře. Koupelna a toaleta jsou samostatné.
Kuchyně je propojena s obývacím pokojem, ložnice jsou oddělené a mají jak samostatné vstupy, tak mají mezi sebou i spojovací dveře. V jedné z ložnic je instalované patro (9m2), pod patrem je 2m výška, na patře pak 1,20. Jsou zde tedy dvě dvoulůžka. V druhé z ložnic je také manželská postel. Obývací pokoj je stavebně částečně oddělen od kuchyně, nemá vlastní okno a není tedy v samostatným pokojem, ale není zároveň přímo umístěn v kuchyni. Celková výška místností v celém bytě je 3,20. Momentálně je zde 6 míst na spaní, byla by možnost ještě rozkládací sedačky v obývacím pokoji.
V předsíni se nachází ještě praktický a prostorný (7m2) podhled na skladování méně používaných věcí.
We offer two bedrooms and a large living kitchen apartment located right on Svornosti Street with all windows facing a side street. The house has been renovated, has restored interiors, a courtyard, an elevator built in the exterior of the building, no major investments are expected, and there are no loans. The SVJ fees are very low, only 1611.-/month. The apartment is located on an elevated ground floor. The entrance door to the apartment is new and secure. The apartment underwent extensive reconstruction in 2019. It is sold fully furnished, making it suitable for those interested in renting it out. Heating and hot water are provided by a gas and electricity boiler located in a chamber. The kitchen is connected to the living room, the bedrooms are separate and have both separate entrances and connecting doors between them. One of the bedrooms has a loft installed (9m2), (2m high below and 1.2m on the loft). The living room is partially separated from the kitchen. In the hallway, there is also a practical and spacious (7m2) false ceiling for storing less-used items.

Celková cena
9 800 000 Kč
Dispozice
3 + kk
Ulice
Svornosti
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz