JAKÁ JE NYNÍ REÁLNÁ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI?

JAKÁ JE NYNÍ REÁLNÁ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI?

  • Zjistíte aktuální a především reálnou cenu vaší nemovitosti

  • Naši makléři dosahují 97% přesnosti odhadu

  • Naši makléři mají nástroje, které nejsou pro veřejnost dostupné a které nezkušený laik neumí správně využít.

  • Odhad vypracujeme do 24 hodin (kvalita vyžaduje čas).

  • Jako bonus dodáme přehled prodaných nemovitostí stejného typu v okruhu 2 km.

Odhad ceny pro vás zpracuje:

Mgr. Rudolf Čumpelík

Rudolf Čumpelík, realitní makléř RE/MAX Atrium

TOP makléř RE/MAX ČR

ZÍSKAT ODBORNÝ ODHAD ZDARMA

Makléři vyhrávají nad roboty. A to na plné čáře!

Svěříte hodnotu své nemovitosti robotovi od „ajťáka“ nebo makléři s historií desítek či stovek prodaných nemovitostí? Narozdíl od ostatních neděláme robotické kalkulace, které dosahují pouze přesnosti pouze 60 %.

Každou naší kalkulaci individuálně vypracuje realitní makléř s léty zkušeností, který velmi dobře zná realitní trh Prahy a okolí.

Tím dosahujeme přesnosti ceny až 97 %.

Na rozdíl od jiných od nás dostanete:

Doporučenou strategii prodeje, doporučenou startovní nabídkovou cenu, a to tak abyste dosáhli maximálního výsledku.

ZÍSKAT ODBORNÝ ODHAD ZDARMA

V případě vašeho zájmu se rádi chopíme příležitosti vám ukázat, jak může vypadat případný prodej nemovitosti s profesionální a zkušenou realitní kanceláří. Většina lidí, co nás vyzkouší s námi i prodají. Bez starosti. Za vyšší cenu. Rychleji a mnohem snadněji, než by prodali sami.

Recenze klientů před vámi hovoří za nás:

     

     

Zdroje dat pro odhady:

Lokalita Prahy a okolí

Vynikající
Na základě 110 hodnocení
Diana Melnikova
Diana Melnikova
2024-01-22
I’d like to appreciate the extremely reliable and professional approach of the broker Tom Nguyen. As I live abroad he’s been going above and beyond to stay on top of everything absolutely on his own and keep me fully informed along the way. I can not recommend more highly!
Michal Kežlínek
Michal Kežlínek
2024-01-08
Naprostá spokojenost. Pokud budu ještě v budoucnu prodávat nemovitost, tak opět oslovím pana Svačinu.
Naďa Jurečková
Naďa Jurečková
2023-12-27
Chtěla bych velmi ocenit práci makléře Ing Františka Truhláře. Jeho profesionální i osobní přístup musím označit jako výborný. Podařilo se mu prodat můj byt za výrazně vyšší cenu než jakou mi doporučovali v jiných realitních kancelářích, což je v době dnešní ekonomické krize vynikající výsledek. Samozřejmě zařídil i veškeré potřebné administrativní a právní formality. Jsem naprosto spokojená.
Evzen Soucek
Evzen Soucek
2023-12-19
Oceňuji velmi profesionální přístup makléře p. Halíka. Vše proběhlo k mé spokojenosti a podle dohodnutého plánu. Makléř mě pravidelně a detailně informoval a zajistil všechny administrativní náležitosti spojené s prodejem nemovitosti. Celý proces prodeje jsme s Re/Maxem zvládli bez stresu !
Petr Bareš
Petr Bareš
2023-12-17
Jsem s paní Černickou velmi spokojen. Prodala nám už druhou nemovitost ( záležitost ) k naší plné spokojenosti. Je s ní výborná spolupráce!!
Jana Prochazkova
Jana Prochazkova
2023-11-16
Moc děkuji, paní makléřce Janě Kemrové, za prodej mého bytu v Kladně. Za lidský přístup, rychlé jednání a dobrou komunikaci. Věřím, že to není naše poslední spolupráce. Byla jsem moc spokojená a s klidným srdcem paní Kemrovou mohu všem doporučit. Mgr. Jana Procházková
František Kraj
František Kraj
2023-10-23
Chtěla bych pochválit realitního makléře pana Rekla (REMAX Atrium), se kterým jsme měli velmi dobrou zkušenost při prodeji domu na Praze – západ. Vzhledem k tomu, že jsme se bohužel jednou s jiným realitním makléřem spálili, měli jsme strach, aby se nám obdobná věc nestala podruhé. Ale pan Rekl je profesionál, zachoval se výborně a prodej našeho domu proběhl rychle a na jedničku. Líbilo se mi i to, že tam kde byla nutná naše přítomnost nás makléř vždy doprovázel a v podstatě hlídal, abychom vše provedli tak, jak se má. Mnohokráte mu za to děkujeme. Pokud budeme příště prodávat nemovitost – víme na koho se obrátit. Krajová Praha
Hana Hošková
Hana Hošková
2023-10-20
Tímto bych ráda poděkovala panu Vladimíru Reklovi za bezproblémové zrealizování prodeje bytu. Jeho profesionální přístup k této operaci přispěl k mému velmi dobrému pocitu z činnosti realitní kanceláře REMAX.
Tomáš Čulík
Tomáš Čulík
2023-10-16
Maximální spokojenost. Rád bych vyzdvihnul pana Jindřicha Svačinu. Mám zkušenosti s 20+ makléři, zatím nejlepší spolupráce vůbec. Příjemné a ochotné jednání, rychlé a dobré výsledky. Do dvou týdnů mi sehnal vhodného nájemníka a poskytl výborný servis. Pana Svačinu jsem poznal přes doporučení, plánuji s ním spolupracovat dále a také ho dál doporučím. Zdraví Tomáš Čulík