BC. TOM NGUYEN

CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Česká vlajka Britská vlajka

+420 778 055 568
tom.nguyen@re-max.cz

Tom Nguyen

NEMOVITOSTI JSOU MOU VÁŠNÍ

Poctivost, ochota a úcta jsou charakteristiky, které by měly doprovázet realitního makléře celou jeho kariérní cestou. Jsem přesvědčen o tom, že spokojenost klienta je nade vše důležitá.

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTŮ JE PRO MĚ VŽDY NA 1. MÍSTĚ. NEEXISTUJE PRO MĚ   NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO.

Poctivost, ochota a úcta jsou charakteristiky, které by měli doprovázet realitního makléře celou jeho kariérní cestou. Jsem přesvědčen o tom, že spokojenost klienta je nade vše důležitá.

Vyrůstaje na území ČR od pěti let a patřící do druhé generace Vietnamců, kteří jako první mluví plynule česky a dostávají se do české komunity, jsem si již odmalička oblíbil pohyb mezi dvěma kulturami.

Kontakt s lidmi a seznamování se s novými přáteli s možností užívání češtiny i vietnamštiny se mi natolik zalíbilo, že jsem se po prvním roce na gymnáziu rozhodl pokračovat ve svém studiu na anglické střední škole a pak dále na americké univerzitě.

Díky své oblibě v jazycích a časté komunikace s přáteli z celého světa, jsem se naučil i plynule anglicky.

Děkuji svým rodičům za tuto možnost a za to, že kvůli tomu teď jako realitní makléř Remax Atrium můžu dokonale komunikovat jak s českou, tak i zahraniční klientelou.

Remax Atrium pro mě bylo jasnou volbou, když jsem se dozvěděl, že svým působením v této kanceláři mohu kromě všeho i něco dát zpět své komunitě.

NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

PRODÁVEJTE S NÁMI

Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

CHCI PRODAT NEMOVITOST

PRONAJÍMEJTE S NÁMI

Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

KUPUJTE S NÁMI

Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

CHCI KOUPIT NEMOVITOST

REALITNÍ PORADENSTVÍ

Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

POTŘEBUJI PORADIT

ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

HLEDÁM PRONÁJEM

HYPOTEČNÍ SLUŽBY

Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

POTŘEBUJI HYPOTÉKU