SIMONA MORAVCOVÁ

CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ MAKLÉŘKA

Česká vlajka Britská vlajka

+420 603 560 717
simona.moravcova@re-max.cz

Simona Moravcová

CELÝ SVŮJ PROFESNÍ ŽIVOT SE POHYBUJI V OBCHODNÍ SFÉŘE

Nabízím vám své dlouholeté obchodní zkušenosti, profesionální, zodpovědný a osobní přístup s veškerým servisem při řešení prodeje vaší nemovitosti. Budu ráda, pokud i vy vložíte vaši důvěru v mou práci a rozhodnete se projít cestou prodeje či koupě právě se mnou. Těším se na spolupráci s vámi.

REFERENCE OD MÝCH KLIENTŮ:

⭐⭐⭐⭐⭐ „Dobrý den, vřele doporučuji paní Moravcovou a společnost Remax. Od paní Moravcové byl přístup a ochota

naprostou samozdřejmostí. Při prodeji chaty nám se vším pomohla a zabránila spoustě chyb. Opravdu maximální spokojenost. Mnohokrát děkuji za spolupráci. Tomáš Černý”

⭐⭐⭐⭐⭐ „Paní Moravcová našla skvělého nájemce do našeho bytu. Mohu jen doporučit.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Se službami i osobním přístupem ke mně jako klientovi jsem byl ze strany paní Simony Moravcové zcela spokojen. Aleš Hoznauer.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Opět perfektní spolupráce. Pani Moravcová našla skvělého nájemce do našeho bytu. Mohu opravdu jen doporučit.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Paní Moravcová pracovala s plným nasazením, i když se situace zdála již ztracená neboť prodej bytu byl spojen se současnou koupí bytu jiného. Prodej dopadl úspěšně.“

⭐⭐⭐⭐⭐  „Jedná se o velmi sympatickou osobu s profesionálním přístupem. Dovede odborně poradit. Vyzná se v problematice příslušného regionu. Veškeré náležitosti bezodkladně zařídí. Je spolehlivá.“

⭐⭐⭐⭐⭐  „Paní Moravcová je přesná, věcná, trpělivá a spolehlivá.“

Už moje prapraprababička Emílie byla koncem 19. století úspěšnou obchodnicí. Provozovala vlastní hospodu a zabývala se v

ýrobou suchého ledu, který skladovala ve sklepeních a prodávala dalším živnostníkům. Díky své obchodní úspěšnosti nakupovala pozemky, jež vlastní naše rodina dodnes. Jako certifikovaný makléř společnosti RE/MAX ráda vám, vašim blízkým, přátelům, obchodním partnerům pomohu při prodeji či pronájmu vaší nemovitosti. Děkuji za vaše doporučení.

NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

ZAJÍMÁ VÁS AKTUÁLNÍ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI? CHCETE ZÍSKAT ODHAD CENY RYCHLE A BEZPLATNĚ?

Simona Moravcová

Námi vytvořené odhady jsou přesné, používáme stejnou aplikaci a data, jakou používají úvěrující banky pro odhady cen nemovitostí. Máme tedy k dispozici nejen aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu, ale zároveň známe ceny nemovitostí, které prodali realitní makléři sítě RE/MAX ČR. Doporučím Vám správnou strategii prodeje, a to na základě typu nemovitosti, situace v dané lokalitě i očekávaného cenového trendu. V případě následné spolupráce tak Vaši nemovitost dokáži prodat o 5 až 8 % lépe, než doporučují cenové mapy.

  PRODÁVEJTE S NÁMI

  Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

  CHCI PRODAT NEMOVITOST

  PRONAJÍMEJTE S NÁMI

  Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

  CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

  KUPUJTE S NÁMI

  Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

  CHCI KOUPIT NEMOVITOST

  REALITNÍ PORADENSTVÍ

  Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

  POTŘEBUJI PORADIT

  ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

  Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

  HLEDÁM PRONÁJEM

  HYPOTEČNÍ SLUŽBY

  Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

  POTŘEBUJI HYPOTÉKU