ŠÁRKA JIROUTOVÁ

CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ MAKLÉŘKA

Česká vlajka Britská vlajka

Šárka Jiroutová

Nabízím vám profesionální, etické a  zároveň empatické jednání.

Pro Vás to znamená hlavně klid na Vaši práci, protože o vše ostatní se postarám já a tým naší kanceláře.

Něco málo o mně

Pocházím z Prahy Podolí, kde bydlím i pracuji, je to moje srdcová lokalita. Při svém podnikání jsem se již setkala s mnohými obory a krom rezidenčního bydlení Vám dokáži poradit i v oblasti komerčních objektů, zejména v sektoru gastronomie.

Nabízím vám profesionální a  zároveň empatické jednání. Samozřejmostí je dodržování etického kodexu realitních makléřů. Pro Vás to znamená hlavně klid na Vaši práci, protože o vše ostatní se postarám já a tým naší kanceláře.

Vaše nemovitosti prezentuji  mimo jiné kampaněmi na Facebooku i Instagramu, takže se Váš inzerát dostane k maximálnímu počtu potencionálních zájemců.

Chcete pronajmout nebo prodat svoji nemovitost? Ušetřete si čas a starosti a svěřte ji do rukou certifikované realitní makléřky.

Těším se na budoucí spolupráci!

Šárka


NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

PRODÁVEJTE S NÁMI

Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

CHCI PRODAT NEMOVITOST

PRONAJÍMEJTE S NÁMI

Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

KUPUJTE S NÁMI

Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

CHCI KOUPIT NEMOVITOST

REALITNÍ PORADENSTVÍ

Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

POTŘEBUJI PORADIT

ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

HLEDÁM PRONÁJEM

HYPOTEČNÍ SLUŽBY

Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

POTŘEBUJI HYPOTÉKU