ROMAN SEMRÁD

CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Česká vlajka Britská vlajka

Roman Semrád

Na prvním místě byl a vždy bude zákazník, to je moje filozofie.

Prioritou je pro mne budování dobrého vztahu za účelem oboustranné spokojenosti

Něco málo o mně

Moje jméno je Roman Semrád, jsem mladý a ambiciózní realitní makléř. Prioritou je pro mne budování dobrého vztahu s vámi, milí potenciální klienti, za účelem oboustranné spokojenosti. Na prvním místě byl a vždy bude zákazník, to je moje filozofie. Vyhovím všem vašim potřebám, požadavkům a přáním. Ke každému klientovi přistupuji profesionálně a individuálně.

Z předchozích zkušeností v oblasti B2B jsem si odnesl důležitý poznatek – komunikace je klíčem k úspěchu. Proto se také budu snažit nebýt pro vás pouhým realitním makléřem, nýbrž přítelem, který pomůže najít cestu k vysněnému domovu. Důkladně vyslechnu vaše požadavky, následně udělám vše, co bude v mých silách, abych uspokojil vaše představy. Naopak každou novou zakázku beru jako výzvu, kterou musím překonat.

Jak probíhá prodej se mnou?

✅ Nezávazná schůzka aneb seznámení se s Vaší situací a prodávanou nemovitostí

✅ Prezentace o postupu celým prodejním procesem, vyslechnu všechny vaše potřeby a budu se je snažit naplnit

✅ Vytvoření marketingové strategie na míru, každá nemovitost si zaslouží individuální přístup

✅ Příprava nemovitosti, nejčastěji se jedná o vyklizení, úklid, nafocení profesionálem, 3D půdorysy a vizualizace a video-prohlídku

✅ Začátek inzerce – export na největší realitní servery a sociální sítě a jejich aktivní správa

Prohlídky s ověřenými zájemci, doloženo protokolem o prohlídce

✅ Rezervace (třístranná) a příprava kupních smluv

✅ Podpis kupních smluv a převod peněz do advokátní úschovy

✅ Přepis nemovitosti na katastru nemovitostí

✅ Přepis energií a předání nemovitosti

Těším se na naši spolupráci

Roman

NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

ZAJÍMÁ VÁS AKTUÁLNÍ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI? CHCETE ZÍSKAT ODHAD CENY RYCHLE A BEZPLATNĚ?

Roman Semrád

Námi vytvořené odhady jsou přesné, používáme stejnou aplikaci a data, jakou používají úvěrující banky pro odhady cen nemovitostí. Máme tedy k dispozici nejen aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu, ale zároveň známe ceny nemovitostí, které prodali realitní makléři sítě RE/MAX ČR. Doporučím Vám správnou strategii prodeje, a to na základě typu nemovitosti, situace v dané lokalitě i očekávaného cenového trendu. V případě následné spolupráce tak Vaši nemovitost dokáži prodat o 5 až 8 % lépe, než doporučují cenové mapy.

  PRODÁVEJTE S NÁMI

  Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

  CHCI PRODAT NEMOVITOST

  PRONAJÍMEJTE S NÁMI

  Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

  CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

  KUPUJTE S NÁMI

  Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

  CHCI KOUPIT NEMOVITOST

  REALITNÍ PORADENSTVÍ

  Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

  POTŘEBUJI PORADIT

  ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

  Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

  HLEDÁM PRONÁJEM

  HYPOTEČNÍ SLUŽBY

  Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

  POTŘEBUJI HYPOTÉKU