Jaká je reálná kupní cena vaší nemovitosti?

Manažerka kanceláře Eva Novotná

Máme pro vás hned tři možnosti, jak si ověřit aktuální a především REÁLNOU cenu vaší nemovitosti.

Stačí vybrat tu správnou a vyplnit jednoduchý formulář.

Děkujeme. Eva Novotná, manažerka RE/MAX Atrium

Zajímá vás pouze zcela nezávazný, bezplatný rámcový odhad ceny (od – do), o prodeji zatím neuvažujete.

ZÍSKAT RÁMCOVÝ ODHAD

Rádi byste získali co nejpřesnější nastavení ceny, uvažujete o prodeji a nebráníte se nezávazné, bezplatné telefonické konzultaci s odborníkem. Řekneme vám i za kolik bychom vaši nemovitost prodali my, včetně odhadu délky prodeje.

ZÍSKAT ODBORNÝ ODHAD

Potřebujete vytvořit posudek pro dědické řízení? Vyhotovíme vám jej v řádu 2-3 dnů v tištěné podobě. Tato služba je placená ve výši 1.000 Kč + DPH

ZÍSKAT PLACENÝ POSUDEK
Eva Novotná, manažerka kanceláře

Máme pro vás hned tři možnosti, jak získat aktuální a především REÁLNÝ odhad ceny vaší nemovitosti. 

Vyberte prosím z nabízených možností, budeme se vám obratem věnovat. S výjimkou posudku pro dědické řízení jsou tyto služby bezplatné a samozřejmě nezávazné.

Děkujeme. Eva Novotná, manažerka kanceláře RE/MAX Atrium

Jaká je reálná kupní cena vaší nemovitosti?

Zajímá vás pouze zcela nezávazný, bezplatný rámcový odhad ceny (od – do), o prodeji zatím neuvažujete.

ZÍSKAT RÁMCOVÝ ODHAD

Rádi byste získali co nejpřesnější nastavení ceny, uvažujete o prodeji a nebráníte se nezávazné, bezplatné telefonické konzultaci s odborníkem. Řekneme vám i za kolik bychom vaši nemovitost prodali my a za jakých podmínek.

ZÍSKAT ODBORNÝ ODHAD

Potřebujete vytvořit posudek pro dědické řízení. Tato služba je placená ve výši 1.000 Kč + DPH

ZÍSKAT PLACENÝ POSUDEK
Na základě 67 hodnocení.
Kamacze
Kamacze
2022-10-13
Realitní kancelář maximálně doporučuji, především makléř p. Jindřich Svačina. Zcela bez problémů pomohl s prodejem RD, vstřícnost, profesionalita je na místě. Skvělé jednání po celou dobu prodeje. Pokud bude příležitost, tak nebudu váhat opět kontaktovat. Děkuji moc za veškerou pomoc s pozdravem Pivko K.
David Sirovy
David Sirovy
2022-10-11
RE/MAX Atrium bylo naší první zkušeností při hledání nájemního bytu. Netroufám si posuzovat společnost jako celek, ale rozhodně chci vyzdvihnout služby makléře Jindřicha Svačiny, který nás skvěle provedl procesem nájmu, od prvního zavolání až po předání klíčů. Text inzerátu i fotografie popsaly byt přesně takový, jaký je. Na všechny své otázky jsme se dočkali odpovědí a celkově vše proběhlo rychle, bez stresu a zcela k naší spokojenosti :) Protože uzavírání smluv je občas složitá hra se slovy, požádali jsme o několik formálních úprav - i zde nám bylo ochotně a bez zbytečných odkladů vyhověno. Za sebe mohu jen doporučit!
Jan Kodovský
Jan Kodovský
2022-10-07
Děkuji panu Vladimíru Reklovi z realitní kanceláře RE/MAX Atrium za výbornou spolupráci při nákupu nemovitosti. Na základě této zkušenosti jsme se na něj s důvěrou obrátili i s požadavkem na nalezení vhodného nájemníka bytu. Vše dopadlo na výbornou a služby pana Rekla mohu jenom doporučit.
Oleg Spružina
Oleg Spružina
2022-10-07
Chtěl bych tímto poděkovat panu Františkovi Truhlářovi z realitní kanceláře RE/MAX Atrium za skvělou práci při prodeji našeho venkovského domu, a to v době, kdy zájem o nákup rekreačních objektů citelně klesá a kdy současně stoupají náklady na hypoteční úvěry. Jeho profesionální přístup přispěl nejenom k rychlému vyhledání vhodného kupce, ale také k efektivnímu vyřízení všech administrativních náležitostí ve velmi krátkém čase. Tuto kancelář mohu upřímně doporučit.
Karel příbek
Karel příbek
2022-09-02
Chci tímto poděkovat panu Reklovi za příjemné a profesionální jednání při prodeji mého bytu. Mohu vřele doporučit.
Lukáš Novotný
Lukáš Novotný
2022-08-25
Podle recenzí jsem si vybral pana Rekla a nelituji. Ve svém oboru je top makléřem . Je spolehlivý, přátelský, usměvavý, dochvilný a se vším dokáže poradit. Kdybych prodával bez této realitky, tak by mě to stálo spoustu času, nervů a ve finále bych prodal nemovitost za nižší cenu.
Jan Novak
Jan Novak
2022-08-22
Pan Vladimír Rekl z realitní kanceláře RE/MAX Atrium na mne udělal svým jednáním vynikající dojem. Je to evidentně zkušený profesionál s potřebnými znalostmi v oboru a to jak při prodeji, tak i při pronájmu, Navíc je ke klientovi velmi vstřícný, komunikativní a naprosto spolehlivý. Celý proces běží hladce bez prodlev a všechny potřebné dokumenty připraví promptně a přesně. Radost s ním spolupracovat!
Lenka Kalouskova
Lenka Kalouskova
2022-08-18
Pan Vladimír Rekl z realitní kanceláře RE/MAX Atrium je mimořádně profesionální, přátelský a spolehlivý makléř, který má velký přehled v oboru a dobře poradí. Spolupráce s panem Reklem byla po všech stránkách vynikající, jednání rychlá a efektivní. Ze zkušenosti víme, že takto profesionální přístup není samozřejmostí. Služby pana Rekla vřele doporučujeme, rádi se na něj opět obrátíme, až bude příležitost. Tímto mu děkujeme za perfektní spolupráci. Kalouskovi
Marketak Marketak
Marketak Marketak
2022-08-06
S touto kanceláří vždy ráda spolupracuji a vřele doporučuji!
Renata Popyk
Renata Popyk
2022-08-04
Jsem velmi vděčná vaší organizace RE/MAX Atrium a zejména paní Simone Horr Moravcové za její vynikající práci, individuální přístup, organizaci a pozornost ke všem detailům. Je nejen milý a příjemný člověk, ale také zodpovědná a slušna milá paní. S naší spoluprací jsem byla velmi spokojena a vaši organizaci mohu s jistotou doporučit S pozdravem Renata Popyk