Jaká je reálná kupní cena vaší nemovitosti?

Manažerka kanceláře Eva Novotná

Máme pro vás hned tři možnosti, jak si ověřit aktuální a především REÁLNOU cenu vaší nemovitosti.

Stačí vybrat tu správnou a vyplnit jednoduchý formulář.

Děkujeme. Eva Novotná, manažerka RE/MAX Atrium

Zajímá vás pouze zcela nezávazný, bezplatný rámcový odhad ceny (od – do), o prodeji zatím neuvažujete.

ZÍSKAT RÁMCOVÝ ODHAD

Rádi byste získali co nejpřesnější nastavení ceny, uvažujete o prodeji a nebráníte se nezávazné, bezplatné telefonické konzultaci s odborníkem. Řekneme vám i za kolik bychom vaši nemovitost prodali my, včetně odhadu délky prodeje.

ZÍSKAT ODBORNÝ ODHAD

Potřebujete vytvořit posudek pro dědické řízení? Vyhotovíme vám jej v řádu 2-3 dnů v tištěné podobě. Tato služba je placená ve výši 1.000 Kč + DPH

ZÍSKAT PLACENÝ POSUDEK
Eva Novotná, manažerka kanceláře

Máme pro vás hned tři možnosti, jak získat aktuální a především REÁLNÝ odhad ceny vaší nemovitosti. 

Vyberte prosím z nabízených možností, budeme se vám obratem věnovat. S výjimkou posudku pro dědické řízení jsou tyto služby bezplatné a samozřejmě nezávazné.

Děkujeme. Eva Novotná, manažerka kanceláře RE/MAX Atrium

Jaká je reálná kupní cena vaší nemovitosti?

Zajímá vás pouze zcela nezávazný, bezplatný rámcový odhad ceny (od – do), o prodeji zatím neuvažujete.

ZÍSKAT RÁMCOVÝ ODHAD

Rádi byste získali co nejpřesnější nastavení ceny, uvažujete o prodeji a nebráníte se nezávazné, bezplatné telefonické konzultaci s odborníkem. Řekneme vám i za kolik bychom vaši nemovitost prodali my a za jakých podmínek.

ZÍSKAT ODBORNÝ ODHAD

Potřebujete vytvořit posudek pro dědické řízení. Tato služba je placená ve výši 1.000 Kč + DPH

ZÍSKAT PLACENÝ POSUDEK
Na základě 92 hodnocení.
Evženie Maderová
Evženie Maderová
2023-06-27
Byt člověk neprodává a nekupuje moc často. Dlouho jsme přemýšleli a vybírali a nakonec jsme zvolili z realitní kanceláře RE/MAX paní Simonu Horr Moravcovou a lépe jsme nemohli udělat. Je hrozně milá, perfektní profesionál, a hlavně je paní Simona i skvělý člověk, se kterým je radost se setkávat. A i ve chvílích, kdy nám ze všeho nebylo zrovna do zpěvu nás dokázala vždy uklidnit a podpořit. A také díky ní se nám podařilo najít krásný velký byt - přesně jaký jsme si představovali. Moc jí s partnerem za vše děkujeme a kdyby někdo ze známých potřeboval realitní služby, je už teď jasné koho doporučíme. Takových lidí jako je paní Simona Horr Moravcová, kdyby bylo víc, hned by bylo na světě lépe.
Jan Koloušek
Jan Koloušek
2023-06-26
S panem Čumpelíkem jsem realizoval již 3 transakce, kdy v prvím případě zastupoval prodávající stranu, avšak svým férovým a konstruktivním přístupem mě přesvědčil ke spolupráci při mém následném prodeji dalších 2 nemovitostí. Obchod vždy dopadl úspěšně a panu makléři tímto velice děkuji a služby jeho i této RK mohu doporučit.
Radmila Chmelarova
Radmila Chmelarova
2023-06-20
Děkuji za realitní služby a pomoc panu Reklovi. Protože je mojí profesí práce s nemovitostmi, potkávám se s realitními makléři často. Mohu tedy do jejich práce nahlédnout, dělají svoji práci profesionálně a v zájmu klienta. A i přesto jsem byla při spolupráci s panem Reklem velmi mile překvapená . Nadchla mne jeho absolutní spolehlivost, přesnost, obrovská ochota, příjemné a vstřícné vystupování. Jeho nasazení, zkušenosti a pomoc byly opravdu nadstandardní a já jen těžko hledám slova, jak mu co nejlépe poděkovat!!
Zdeňka Holinková
Zdeňka Holinková
2023-06-06
Chtěli bychom moc poděkovat makléřce paní Šárce Jiroutové za vstřícné a profesionální jednání. Je "profík" ve svém oboru. I když se vyskytne nějaká nesrovnalost, tak ji s přehledem vyřeší ke spokojenosti obou stran. Je ochotná a umí se orientovat v daném problému. Buďte rádi, že máte takového skvělého zaměstnance. Holinkovi
Simona Lustykova
Simona Lustykova
2023-05-31
p. Čumpelík. Velmi profesionální, schopný realitní makléř. Osoba na správném místě. Doporučuji.
Petr Mikeska
Petr Mikeska
2023-05-24
Díky spolupráci s RE/MAX Atrium jsem prodal svůj dům. I přes veškerá úskalí, které v průběhu prodeje nastávali bych chtěl zejména poděkovat z obrovskou profesionální práci a efektivitu pana Rudolfa Čumpelíka. Lepší makléř neexistuje!
Ota Ota
Ota Ota
2023-05-18
Při pronájmu bytu mi pomohla makléřka RE/MAXu paní Šárka Jiroutová. Perfektní servis, skvělý výběr nájemce. Doporučuji!
Khang Anh Do
Khang Anh Do
2023-05-15
Dlouho jsem hledal vhodný prostor pro své podnikatelské činnosti až jsem narazil shodou okolností na inzerát podané panem Cường Nguyễn. Vše proběhlo v naprostém pořádku, pan Cường je velký profík ve svém oboru a tímto mu chci moc poděkovat že se o nás tak pěkně postaral 👍 pana Cường budu všude chválit a určitě ho doporučím všem svým známým 😊
Helena Wau
Helena Wau
2023-05-06
Vynikající, ochotný, spolehlivý, prostě dokonalá spokojenost se službami pana Rekla. Děkujeme!
Vladimír Český
Vladimír Český
2023-05-05
Těžko hodnotit celou firmu z jedné zkušenosti, nicméně realitní makléřka Jana Kemrová mě svými znalostmi, energií a schopnostmi vyřešit každou situaci a pomoci klientovi úspěšně dokončit svůj záměr přesvědčila, že pro příště už automaticky budu hledat logo REMAX.