Jaká je reálná kupní cena vaší nemovitosti?

Manažerka kanceláře Eva Novotná

Máme pro vás hned tři možnosti, jak si ověřit aktuální a především REÁLNOU cenu vaší nemovitosti.

Stačí vybrat tu správnou a vyplnit jednoduchý formulář.

Děkujeme. Eva Novotná, manažerka RE/MAX Atrium

Zajímá vás pouze zcela nezávazný, bezplatný rámcový odhad ceny (od – do), o prodeji zatím neuvažujete.

ZÍSKAT RÁMCOVÝ ODHAD

Rádi byste získali co nejpřesnější nastavení ceny, uvažujete o prodeji a nebráníte se nezávazné, bezplatné telefonické konzultaci s odborníkem. Řekneme vám i za kolik bychom vaši nemovitost prodali my, včetně odhadu délky prodeje.

ZÍSKAT ODBORNÝ ODHAD

Potřebujete vytvořit posudek pro dědické řízení? Vyhotovíme vám jej v řádu 2-3 dnů v tištěné podobě. Tato služba je placená ve výši 1.000 Kč + DPH

ZÍSKAT PLACENÝ POSUDEK
Eva Novotná, manažerka kanceláře

Máme pro vás hned tři možnosti, jak získat aktuální a především REÁLNÝ odhad ceny vaší nemovitosti. 

Vyberte prosím z nabízených možností, budeme se vám obratem věnovat. S výjimkou posudku pro dědické řízení jsou tyto služby bezplatné a samozřejmě nezávazné.

Děkujeme. Eva Novotná, manažerka kanceláře RE/MAX Atrium

Jaká je reálná kupní cena vaší nemovitosti?

Zajímá vás pouze zcela nezávazný, bezplatný rámcový odhad ceny (od – do), o prodeji zatím neuvažujete.

ZÍSKAT RÁMCOVÝ ODHAD

Rádi byste získali co nejpřesnější nastavení ceny, uvažujete o prodeji a nebráníte se nezávazné, bezplatné telefonické konzultaci s odborníkem. Řekneme vám i za kolik bychom vaši nemovitost prodali my a za jakých podmínek.

ZÍSKAT ODBORNÝ ODHAD

Potřebujete vytvořit posudek pro dědické řízení. Tato služba je placená ve výši 1.000 Kč + DPH

ZÍSKAT PLACENÝ POSUDEK
Na základě 72 hodnocení.
Vlastimil Janecek
Vlastimil Janecek
2023-02-06
Makléře Toma Nguyena doporučuji, je velmi schopný, profesionální a milý.
Miluše Pšeidlová
Miluše Pšeidlová
2023-02-03
Se službami pana Rekla jsme byli velmi spokojeni. Oceňujeme jeho vysokou profesionalitu, aktivní přístup a výbornou komunikaci. Děkujeme.
Matej Drimal
Matej Drimal
2023-01-19
Při pronájmu bytu jsme spolupracovali s realitní makléřkou Šárkou Jiroutovou. Byla velmi přátelská, profesionální, spolehlivá a naše požadavky vždy velmi rychle a vstřícně řešila. Pokud budeme v budoucnu potřebovat další služby realitní makléřky, víme na koho se 100% obrátíme ;-) Ještě jednou za vše moc děkujeme!
Martin Bubenik
Martin Bubenik
2023-01-09
Dlouho jsme s partnerkou a naším synem hledali důstojné bydlení, které by splňovalo naše podmínky. Po čase jsem narazil na realitního makléře pana Jindřicha Svačinu, který mne přivítal svou pozitivní energii a profesionálním vystupováním. Celým procesem nás ochotně provedl, ukázal bydlení a vysvětlil vše potřebné a také všechno papírování vyřídil za nás. Domluva byla perfektní a předání bytu proběhlo velice hladce. Je prostě skvělé v dnešní době vědět, že existují lidé, které jejich práce baví a dělají jí poctivě :-) Bubeník Martin
Jitka Králová
Jitka Králová
2022-11-23
Jsem velmi spokojená, byl mi doporučen makléř Jan Halík a je opravdu výborný. Příště se zase obrátím na něho.
Xbe Aston
Xbe Aston
2022-11-10
Really friendly and helpful.
Kamacze
Kamacze
2022-10-13
Realitní kancelář maximálně doporučuji, především makléř p. Jindřich Svačina. Zcela bez problémů pomohl s prodejem RD, vstřícnost, profesionalita je na místě. Skvělé jednání po celou dobu prodeje. Pokud bude příležitost, tak nebudu váhat opět kontaktovat. Děkuji moc za veškerou pomoc s pozdravem Pivko K.
David Sirovy
David Sirovy
2022-10-11
RE/MAX Atrium bylo naší první zkušeností při hledání nájemního bytu. Netroufám si posuzovat společnost jako celek, ale rozhodně chci vyzdvihnout služby makléře Jindřicha Svačiny, který nás skvěle provedl procesem nájmu, od prvního zavolání až po předání klíčů. Text inzerátu i fotografie popsaly byt přesně takový, jaký je. Na všechny své otázky jsme se dočkali odpovědí a celkově vše proběhlo rychle, bez stresu a zcela k naší spokojenosti :) Protože uzavírání smluv je občas složitá hra se slovy, požádali jsme o několik formálních úprav - i zde nám bylo ochotně a bez zbytečných odkladů vyhověno. Za sebe mohu jen doporučit!
Jan Kodovský
Jan Kodovský
2022-10-07
Děkuji panu Vladimíru Reklovi z realitní kanceláře RE/MAX Atrium za výbornou spolupráci při nákupu nemovitosti. Na základě této zkušenosti jsme se na něj s důvěrou obrátili i s požadavkem na nalezení vhodného nájemníka bytu. Vše dopadlo na výbornou a služby pana Rekla mohu jenom doporučit.
Oleg Spružina
Oleg Spružina
2022-10-07
Chtěl bych tímto poděkovat panu Františkovi Truhlářovi z realitní kanceláře RE/MAX Atrium za skvělou práci při prodeji našeho venkovského domu, a to v době, kdy zájem o nákup rekreačních objektů citelně klesá a kdy současně stoupají náklady na hypoteční úvěry. Jeho profesionální přístup přispěl nejenom k rychlému vyhledání vhodného kupce, ale také k efektivnímu vyřízení všech administrativních náležitostí ve velmi krátkém čase. Tuto kancelář mohu upřímně doporučit.