Zařízený byt 1+kk s balkonem a parkovacím stáním, Praha 9 Vinoř

Českodubská , Praha

4 999 000 Kč

Mám zájem

Hledáte startovací, single nebo investiční plně vybavený byt s dobrým dopravním spojením? Přesně takový jsme pro Vás připravili ke koupi ve Vinoři.

Byt o celkové rozloze 42 m2 a dispozici 1+kk je orientovaný na severovýchod a splňuje všechny požadavky na kvalitní a moderní bydlení. Náleží k němu prostorný balkon (8,78 m2), komora v bytě (1,86 m2) a kryté garážové stání. Nachází se ve 2.patře (3.NP) domu z roku 2011. Dům je ve velice dobrém stavu a je kvalitně zateplený. Energetická náročnost budovy je C (vytápění dokonce B). V oknech jsou dále nalepeny fólie, které výrazně snižují únik tepla.  Byt nabízí dostatek elegantně řešených úložných prostorů, včetně velkých vestavěných skříní v chodbě a již zmíněné komory. Je plně vybavený (kuchyňská linka, nábytek i spotřebiče) a připravený k nastěhování bez nutnosti dalších nákladů. V obytné části je plovoucí podlaha. V chodbě, kuchyni, koupelně a na WC je keramická dlažba. Byt je pěkně udržovaný a v současné době pronajímán. V pronájmu lze pokračovat.

Nízké měsíční náklady – 3 241 Kč (voda, fond oprav, vytápění, …) + el.energie

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost obchody, supermarket Norma, restaurace, lékárnu, poštu, bankomat, školu, školku, sportoviště… V okolí domu je řada zajímavých procházkových destinací: 200 metrů od domu začínající Vinořský park a navazující Satalická bažantnice, Kbelský lesopark, zámecký areál Ctěnice s parkem a restaurací anebo nedaleký vodní hrad Jenštejn s expozicí o léčiteli Janu Mikoláškovi.

Autobusová zastávka Vinořský zámek je hned za domem a na metru tak můžete být za 10 minut (stanice Letňany), v centru pak do 40 minut.

Byt je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Celková cena
4 999 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Dispozice
1 + kk
Ulice
Českodubská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Vladimír Rekl

Mobil: +420 602 141 471
E-mail: vladimir.rekl@re-max.cz