Vybavené 3+1 na metru Budějovická

Herálecká III , Praha

 Kč za měsíc

Mám zájem

Hledáte bydlení v parku se vzrostlou zelení a přitom přímo u metra? Mám pro vás nabídku velmi pěkně zrekonstruovaného vybaveného 3+1 na metru Budějovická. Stanice metra je dostupná pěší chůzí za pět minut. Budějovická je dopravní uzel, jezdí zde mnoho autobusových linek včetně páteřních i příměstských. Jsou zde dostupné také veškeré služby jak v centru DBK, tak v okolních ulicích. Sídlí zde úřad městské části Praha 4 a velká poliklinika.
Dům je ve velmi dobrém stavu, disponuje společnou bezpečnou kolárnou/kočárkárnou, má vlastní plynovou kotelnu, velmi prostorné a vzdušné chodby a vstup ze dvou stran.
Byt je ve 4. patře bez výtahu, schody jsou nízké a příjemně široké. V bytě jsou velké vestavné prostory v předsíni, je zde i praktický podhled. Z předsíně jsou vstupy do neprůchozích pokojů. V bytě je plně vybavená kuchyně s množstvím skříněk. Obývací pokoj je světlý a zůstává vybavený koženou sedačkou a nábytkem. Dětský pokoj má stejnou orientaci jako obývací pokoj a je v něm palanda s přistýlkou. Ložnice s francouzským oknem je velmi prostorná , krom velké postele je zde také praktická vestavná skříň.
Koupelna a toaleta mají nadstandardní provedení a jsou samostatné a přístupné ze spojovací chodby.
Poplatky jsou ve výši 2504.-/měsíc pro 4 osoby, kauce ve výši dvou nájmů, provize se neplatí.

Celková cena
Kč za měsíc
Dispozice
3 + 1
Ulice
Herálecká III
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz