Velký loftový podkrovní byt s prostornou terasou k pronájmu na Smíchově

Holečkova , Praha

33 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Na dlouhodobý pronájem nabízíme prostorný loftový byt 3+kk, 121 m2 plus 15 m2 terasa na pražském Smíchově v tradičním cihlovém činžovním domě v Holečkově ulici. Byt vznikl přestavbou původní podkrovní bytové jednotky v roce 2005 a je rozdělen na hlavní obytnou místnost s galerií a kuchyní, prostornou ložnici s šatnou a vlastní koupelnou a dětský pokoj. K dispozici je dále druhá koupelna vedle obývacího pokoje, předsíň a technická místnost. Celková plocha bytu včetně terasy je 136,74 m2. Nájemce bytu má k užívání také sklepní jednotku. Hlavní charakteristikou této nemovitosti je vzdušnost, světlo, chytré využití celého prostoru a moderní design.

Byt nabízí skvělou kombinaci komfortního bydlení v moderně zpracovaném prostoru s atmosférou tradičního Smíchova. Kouzelný je zejména výhled z terasy, která je nasměrována do klidného vnitrobloku s výhledem na Bertramku. Orientace bytu je na jihovýchod a severozápad. Na jihovýchod je s okny dětský pokoj, ložnice a terasa. Severozápadní orientaci má hlavní obývací prostor s kuchyní. Severozápadní strana bytu je bohatě prosvětlena střešními okny.

Do vybavení bytu patří moderně vybavená kuchyně s plynovým sporákem a grilem. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je zajištěn vlastním moderním plynovým kotlem, který je pravidelně servisován. Zabezpečení bytu je na vysoké úrovni díky kvalitním bezpečnostním dveřím a digitálnímu bezpečnostnímu systému. Na podlaze najdete kvalitní švédskou dřevěnou podlahu. Byt je vybavený i moderními okny se systémem elektrického venkovního zastínění. V bytě je samozřejmě myšleno i na moderní rozvodné sítě včetně datových zásuvek.

Dům je ve správě SVJ a postupně v něm dochází z naspořených financí ve fondu oprav k potřebným renovacím. Obrovskou výhodou je výtah, protože to v rámci původních činžovních domů na Smíchově není samozřejmost.

Měsíční náklady na užívání bytu jsou:
– nájemné 33.000,- Kč/měsíc
– služby a voda 2.000,- Kč při jedné osobě (každá další osoba +800 Kč/měsíc)
– odhadované náklady na elektřinu 1.500,- Kč/měsíc
– odhadované náklady na plyn 3.700,- Kč/měsíc
– kauce 66.000,- Kč
– rezervační platba 33.000,- Kč bude po podpisu nájemní smlouvy započtena jako nájemné na první měsíc

Lokalita Holečkovy ulice je tradiční rezidenční oblastí. Je zde velmi dobrá dostupnost do centra Smíchova na Anděl a to buď pěšky nebo s využitím tramvaje. Zastávka tramvaje Bertramka je pouze 200 metrů od domu. Parkování je na ulici v modré zóně pro rezidenty. Přímo naproti domu je park s dětským hřištěm a vzrostlou zelení. Výhled z vnitrobloku je přes tradiční červené střechy činžovních domů na protilehlý kopec s listnatými stromy až po domy na druhém břehu Vltavy. Kdo miluje letní posezení na terase s prostorem i pro vlastní malé zahrádkaření či grilovací session, musí si tento byt zamilovat.

Zaujala vás tato nemovitost? Zavolejte nebo napište makléři této nemovitosti.

Celková cena
33 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.
Dispozice
3+kk
Ulice
Holečkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz