Útulný dům pro jednu i dvě rodiny

Heřmanovská , Benešov nad Ploučnicí

4 490 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji útulný světlý rodinný dům v krásné krajině Děčínska v obci Benešov nad Ploučnicí. Dům je prostorný, nabízí velkorysé bydlení buď pro jednu rodinu, ale je vhodný i jako dvougenerační. Přízemí domu je čerstvě po vkusné rekonstrukci, patro na svoji novou podobu ještě čeká. Nyní je v přízemí vybudována bytová jednotka 1+1 o velikosti 56 metrů čtverečních, k níž patří i zastřešená pergola s výhledem na zahradu. V patře bude po úpravách k dispozici krásný byt s plochou více než 100 metrů čtverečních – kuchyně s jídelnou, obývák, ložnice, velký dětský pokoj a dvě koupelny. Nyní jsou v patře obývány tři místnosti – obývák, pracovna, ložnice a koupelna. Z patra je přístup na půdu.
Novým majitelům bude k dispozici nově zhotovený projekt pro přestavbu. Dům je částečně podsklepen. V přízemí jsou kromě obytné části k dispozici ještě dílna a další místnost (Lze vybudovat například pokoj pro hosty).
V přízemí domu jsou voda i odpady v plastu, elektřina v mědi, ústřední topení je rozvedeno po celém domě. Dům je vytápěn zánovním automatickým kotlem na tuhá paliva Benekov, který vydrží bez obsluhy 3 až 5 dní. Střecha je výhledově určena k rekonstrukci. Do domu je přiveden obecní vodovod, obecní kanalizace a na domě je přípojka plynu.
K domu patří velkorysá zahrada o velikosti 1205 metrů čtverečních. Část pozemku tvoří les ve svahu, další část zahrady je zatravněná.
Dům má do budoucna velký potenciál a bude se Vám tu opravdu dobře bydlet.
Město Benešov nad Ploučnicí se nachází v okrese Děčín v Ústeckém kraji, na řece Ploučnici. Žije v něm přibližně 3 600 obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Disponuje veškerou občanskou vybaveností, nachází se zde základní i mateřská škola, jesle, pošta, lékárna, lékař, dětská hřiště, koupaliště, fotbalové hřiště, nádherný zámek s přístupnou zámeckou zahradou a obchody. Je zde dobré autobusové i vlakové spojení. V Děčíně jste autem za deset minut, lze snadno dojíždět i do Ústí nad Labem. V okolí je spousta cyklostezek.

Celková cena
4 490 000 Kč
Ulice
Heřmanovská
Město
Benešov nad Ploučnicí

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz