Světlý byt 3+1 v klidném cihlovém domě s garáží v Modřanech

Hájenská , Praha

6 390 000 Kč

Mám zájem

K prodeji nabízíme světlý a prostorný byt 3+1 (67 m2), s balkónem (12 m2), garáží (13 m2) a sklepem (4 m2) v komorním cihlovém bytovém domě. V bytě najdete kuchyň s jídelním koutem, předsíň, ložnici, dětský pokoj a velkorysý obývací pokoj. V prvním podlaží budovy je garáž.

Z obývacího a dětského pokoje je krásný výhled na Modřany i na protější břeh Vltavy. Podlahy v ložnici, dětském pokoji i v obývacím pokoji jsou z dřevěných parket. V předsíni plovoucí podlaha. Koupelna a toaleta má na podlaze dlažbu.

Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem, který je 4 roky starý a je zatím stále v záruce.

V celém domě je pouze 6 bytových jednotek. Jedná se o velmi klidné bydlení s dobrou dopravní dostupností na tramvaj a autobusem na metro. V nejbližším sousedství domu je vilová čtvrť. Díky tomu je i na ulici dostatek parkovacích míst. V okruhu 500 metrů od domu jsou nákupní centra Kaufland a Billa i další občanská vybavenost včetně zdravotnických a školských zařízení.

Energetický průkaz budovy je zatím ve výrobě. Z tohoto důvodu je uvedena nejnižší energetická třída G.

V případě, že hledáte pohodlné bydlení v klidném domě v perspektivní lokalitě, mi zavolejte. Rád vám poskytnu více informací a domluvíme si termín prohlídky bytu.

Celková cena
6 390 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech právních poplatků i odměny realitní kanceláře
Dispozice
3+1
Ulice
Hájenská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz