Světlé velmi prostorné 3+1 na Chodově

Čenětická , Praha

6 200 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme bydlení ve světlém a velmi prostorném bytě 3+1 na Chodově, v blízkosti Top hotelu a v přímé návaznosti na oblíbené Sídliště Spořilov. Byt má celkovou užitnou plochu 82 m2.
Byt je vybavený nábytkem, který zde může po prodeji zůstat. Je možno jej tedy začít okamžitě pronajímat se zajímavým výnosem. Jsou zde dvě ložnice (12 a 13 m2) s dechberoucím výhledem na Prahu. Spojovací hala je velmi prostorná a navazuje na ni předsíň, která byla současnými majiteli rozšířena o část společné domovní chodby. Je zde tedy dostatek místa pro skříně, botník i věšák. Součástí bytu je i praktická komora (1.35m2). Koupelna a toaleta byly v minulosti rekonstruovány a jsou vyzděné. Kuchyně je propojena s obývacím prostorem, je možno ji ale oddělit i dveřmi, má samostatný vstup z haly. Velkou výhodou je i rekonstruovaná prostorná lodžie (6.8m2), která láká k letnímu posezení. K bytu patří nadstandardně velká kovová sklepní kóje (3.1m2).
Byt se nachází v 5. patře velmi dobře udržovaného družstevního domu. Dům je zateplený (PENB C), čistý, má nový výtah, opravené lodžie, suché a prostorné sklepy za bezpečnostními dveřmi. Družstvo má dostatek prostředků na účtu a nečekají je žádné větší výdaje. Pro residenty je k dispozici u domu velký bonus – privátní parkoviště.
Měsíční poplatky jsou ve výši 6065.-Kč.
V blízkosti domu se nachází tenisové kurty s tenisovou školou, plavecký bazén Jedenáctka, rozlehlá zelená plocha Trojmezí, která navazuje na Botičské meandry a Hostivařský lesopark. Jsou zde široké možnosti kam vyrazit přímo od domu do zeleně na vycházky, vyjížďky na kole a v zimě na bobování.
Ráda se s Vámi potkám osobně na prohlídce!

Celková cena
6 200 000 Kč
Dispozice
3 + 1
Ulice
Čenětická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz