Rekreační nemovitost Dupanda, Pěnčín-Alšovice

, Pěnčín

10 490 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji objekt určený k rodinné rekreaci u něhož bylo zažádáno o změnu užívání na penzion. Jedná se o zajímavou investiční příležitost v osadě Dupanda, patřící pod obec Alšovice-Pěnčín v mikroregionu Železnobrodsko (ležící mezi CHKO Jizerské hory a CHKO Český ráj). Skýtá možnost širšího využití, od rodinné rekreace pro větší rodinu, přes ubytovací zařízení, rozdělení na více bytových jednotek, prostor k podnikání až po možnost využití např. v oblasti agroturistiky. V územním plánu je veden jako plochy smíšené obytné – venkovské. K nemovitosti dále patří pozemek o rozloze 2754 m2 (orná půda).

Nabízí kapacitu až 80 lůžek, 18 pokojů, prostory na společenské akce, velkorysou půdu a dostatek místa na případné technické zázemí. Nemovitost prošla z větší části rekonstrukcí, přesto je zde ještě dostatek příležitostí pro její rozšíření a změny.

V celé nemovitosti jsou nová plastová okna, omítky, obklady, podlahy, rozvody elektřiny, odpadů, vody a z velké části i topení. Na budově je nová střecha s pozinkovanou krytinou. Objekt je z větší části již zateplený.

Je napojen na vodovodní řád a elektřinu (220V, 380V). Má i přípojku vody z vlastní kopané studny ve skále. Odpady jsou svedeny do nového septiku. Pro celý objekt je schválený projekt ČOV projektované na pozemku č.p. 2325/2. Stavba již byla zahájena.

Celková užitná plocha je přes 770 m2 (včetně 1.PP) a je možné ji dále rozšířit v případě využití půdního prostoru.

V 1.NP (354 m2) hlavní budovy najdeme např. dvě kanceláře, společenskou místnost, sociální zařízení a pět místností. V zadní části je kuchyně s rozlehlou jídelnou (53,40m2). Sprchy a WC jsou až na výjimky společné.

V 2.NP (221 m2) je 12 pokojů a v boční přístavbě prostor přes 73 m2, který lze využít např. jako sál nebo oddělenou samostatnou jednotku (je provedena příprava vody i odpadů). Část pokojů má vlastní koupelnu s umyvadlem, sprchou a WC, ostatní pokoje mají vlastní umyvadlo. WC jsou společná na patře. Odpady jsou vyvedeny do 2.NP a lze je tak propojit i do případné půdní vestavby.

Vytápění objektu zajištují dva automatické kotle na tuhá paliva. Lze připojit tepelné čerpadlo na jehož pořízení je možné požádat o dotaci. K ohřevu vody a topení je potřeba ještě připojit bojlery. Komíny jsou již vyvložkované a připravené k okamžitému využití.

Obec Pěnčín poskytuje většinu občanského vybavení, včetně školy, školky a obchodů. Zbytek naleznete v nedalekém Železném Brodu (5 km) nebo Jablonci nad Nisou (11 km). Dopravní spojení zajišťuje pravidelná autobusová doprava mezi oběma městy. Celý region skýtá velké množství příležitostí pro aktivní trávení volného času.

Nemovitost je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si rezervovat termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Celková cena
10 490 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Město
Pěnčín

Kontaktujte svého makléře

Vladimír Rekl

Mobil: +420 602 141 471
E-mail: vladimir.rekl@re-max.cz