Prostorný rodinný dům

, Přelíc

4 390 000 Kč

Mám zájem

Možnost výměny tohoto domu za byt 2+1, 3+1.
Nabízíme k prodeji prostorný slunný rodinný dům po částečné rekonstrukci. Dům má dispozice 3+1 s verandou, velkorysou pochozí půdu lze přestavět na několik velkých místností. Obytnou část tvoří veranda, chodba, velká koupelna se sprchovým koutem a vanou, obývák, dvě ložnice, kuchyň a komora. Dům je po částečné rekonstrukci – odpady a voda v plastu, elektřina v mědi, ústřední topení. K rekonstrukci jsou některé podlahy. Nicméně dům je v současném stavu obyvatelný a lze si úpravy dělat postupně.
Dům je celý podsklepený, sklep tvoří kotelna a dvě velké místnosti. Vytápění je v současné době řešeno elektrickým kotlem, k dispozici je i kotel na tuhá paliva, dům má dva komíny, takže topení lze doplnit krbovými kamny v obýváku. Nemovitost je připojena na všechny sítě – vodovod, kanalizace, plyn i elektřina, k dispozici bezdrátový internet.
K domu patří pěkný krytý dvůr o výměře 250 metrů čtverečních, kde budete mít naprosté soukromí. Na dvůr lze vejít nejen z domu, ale také vraty a krytým vjezdem – parkování pro dva automobily. Vzhledem k velkému sklepu je zde výborná možnost podnikání (autodílna atd.) Pokud toužíte pěstovat zeleninu a lenošit na vlastní skále vyhřáté do sluníčka – k domu patří ještě zahrada se skálou a vzrostlými ovocnými stromy o výměře 250 metrů čtverečních.
Nemovitost má výbornou polohu, leží v pěkné krajině, na dálnici na Prahu je to však pouze 1,5 kilometru. V Praze jste za 15 minut. Obec Přelíc je menší vesnice nedaleko Slaného a Smečna, kde je veškerá občanská vybavenost. MŠ a ZŠ v 1 km vzdáleném Smečně (lze docházet i pěšky), ale je zde dobré autobusové spojení. V obci je krásné dětské hřiště, možnost procházek po okolí, cyklostezka.

Celková cena
4 390 000 Kč
Město
Přelíc

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz