Prostorný komfortní byt 3+kk, 75 m2, v klasickém činžovním domě v Karlíně k pronájmu, Praha

Křižíkova , Praha

31 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu klasický karlínský byt ve stylovém udržovaném činžovním domě na rohu ulic Křižíkova a Březinova. Byt má dispozici 3+kk a užitnou plochu 75 m2. Před cca 10 lety prošel byt rozsáhlou rekonstrukcí. Byly vybudovány dvě moderní prostorné koupelny a kuchyně. Najdete zde předsíň, samostatný kuchyňský kout, dvě ložnice a průchozí obývací pokoj. Jedna ze dvou ložnic má k dispozici šatnu a luxusní koupelnu s prostorným sprchovým koutem, toaletou a bidetem. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Byt se nachází ve 2. patře (3. nadzemní podlaží) a dostanete se do něj výtahem. Okna jsou orientována do ulice Křižíkova. Díky vzrostlým stromům je z nich příjemný výhled do zeleně. Stromy také efektivně tlumí zvuky z ulice.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči a vestavěnými skříněmi v předsíni a v hlavní ložnici. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je zajištěn moderním plynovým kotlem.

Nabízíme nájemní smlouvu na 1 rok s možností automatického prodloužení.

Náklady na bydlení jsou měsíčně 37.500 Kč:
– nájem 31.000 Kč/měsíc,
– zálohy na plyn a elektřinu 4.500 Kč/měsíc,
– zálohy za vodu a služby v domě cca 2.000 Kč/měsíc,
– kauce splatná při podpisu nájemní smlouvy 70.000 Kč,
– rezervační platba 35.000,- Kč bude započtena po podpisu nájemní smlouvy jako nájemné na první měsíc.

Pokud hledáte prostorné bydlení v atraktivní lokalitě pražského Karlína, byt v Křižíkově je pro vás ten pravý. Pro domluvení prohlídky prosím kontaktujte makléře nabídky.

Celková cena
31 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Služby realitní kanceláře hradí majitel nemovitosti. Rezervační platba budoucího nájemce je započtena jako nájemné na první měsíc.
Dispozice
3 + kk
Ulice
Křižíkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz