Prostorný byt 3+kk s lodžií, 79,3 m2, v osobním vlastnictví, Praha 4 – Háje

Tatarkova , Praha

6 450 000 Kč

Mám zájem

Tento byt je ideální pro sportovní rodiny a všechny, kdo potřebují uskladnit větší množství věcí. K bytu náleží dva sklepy, jedním z nich je místnost v přízemí domu o velikosti 4,9 m2 s oknem a bezpečnostními dveřmi. Je proto vhodná k uložení i dražšího sportovního vybavení nebo může sloužit jako menší dílna. Druhým sklepem je klasická kóje v suterénu domu.

Samotný byt je velmi prostorný s velkými zabudovaným a precizně vybavenými skříněmi v jednotném designu. Byt prošel před několika lety celkovou rekonstrukcí, byly udělány nové rozvody elektřiny, vody i odpadu. V bytě je nová zděná koupelna a WC. Byla změněna i původní dispozice z 3+1 na 3+kk propojením obývacího pokoje s kuchyní. V bytě jsou nová plastová okna, kompletní rekonstrukcí a zasklením prošla i lodžie. Na podlaze v ložnici a obývacím pokoji je plovoucí podlaha, ve druhé ložnici koberec a v zádveří, chodbě, kuchyni, koupelně a na WC je dlažba. Na stropech většiny místností jsou instalovány podhledy, jako tepelná i zvuková izolace.

Byt se skládá ze:
– zádveří (7 m2) s vestavěnými skříněmi a botníky se zrcadlovými dveřmi
– chodby (7 m2) s vestavěnými nižšími skříněmi
– ložnice (12,5 m2) s vestavěnou skříní
– druhé ložnice ( 9,9 m2) s vestavěnou skříní
– koupelny s vanou (3,2 m2) v koupelně je i přípojka na pračku
– samostatného WC (1,1 m2)
– obývacího pokoje s kuchyňským koutem (32,6 m2)
– zasklené lodžie (2,7 m2)
– sklepa s oknem a bezpečními dveřmi v přízemí (4,9 m2)
– sklepní kóje v suterénu (1,1 m2)

Praktická je i orientace bytu, okna z obývacího pokoje jsou na jiho-jihovýchod, z obou ložnic pak na chladnější severo-severozápad. Můžete si tedy vybrat, zda chcete do bytu pustit chladnější vzduch ze severní strany či teplejšíz jižní, nebo větrat průvanem.

Vytápění a teplá voda je centrální, stávající měsíční poplatky jsou 3.397,- Kč, z toho je 1.190,- Kč do fondu oprav. Na bytě ani domě neváznou žádné dluhy.

Dům je velmi dobře udržovaný, je zateplený, má nová plastová okna, nový výtah, zasklené lodžie. Rekonstrukce chodeb a schodišť proběhla v červnu.Energetická náročnost budovy je C, což znamená úsporná.

Dům se nachází na ideálním místě s výbornou dopravní dostupností, kompletní infrastrukturou, přitom kousek od přírody. V blízkosti je několik dětských hřišť a parků, ZŠ i MŠ, poliklinika, množství obchodů i restaurací, sportovišť i kroužků pro děti, najdete tu i multikino a knihovnu.

V okolí se nachází množství zeleně a vzrostlých stromů, k Milíčovskému lesu, rybníkům a mini Zoo dojdete procházkou za 12 minut a kousek odtud je i kozí farma. K Hostivařské přehradě dojdete za 30 minut.

Nejbližší samoobsluha, Norma, je přímo vedle domu, další možností je Lidl, Peny nebo Billa, vše v dochozí vzdálenosti do 10 minut od domu. Na stanici metra C Háje i na autobusovou zastávku dojdete za 5 minut. Autem se dostanete na dálnici D1 za 4 minuty, parkování je před domem, bez placených zón.

Byt je možné financovat hypotečním úvěrem, s jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Celková cena
6 450 000 Kč
Dispozice
3+kk
Ulice
Tatarkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Monika Dráždilová

Mobil: +420 776 767 220
E-mail: monika.drazdilova@re-max.cz