Prostorný byt 3+1 (70 m²) po rekonstrukci k pronájmu na Barrandově

Lohniského , Praha

25 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi pěkný a světlý byt v klidné ulici na pražském Barrandově. Jedná se o velmi dobře opečovávaný byt, který v již prošel kompletní kvalitní rekonstrukcí. Byt je vhodný pro pohodové rodinné bydlení nebo případně pro sdílené bydlení klidných studentů, kteří si budou hezkého prostředí vážit.

Byt se nachází na druhém podlaží (prvním patře) panelového domu. Dispozice bytu je 3+1 a skládá se z předsíně, kuchyně, obývacího pokoje, dvou ložnic, koupelny a samostatné toalety. Součástí bytu je také lodžie u jedné z ložnic a sklep v suterénu domu. V domě je k dispozici také vybavená kolárna pro uskladnění vašich bicyklů.

Orientace bytu je na východ u denních místností a na západní stranu u ložnic. Ty jsou ale šikovně odstíněné od přímého zapadajícího slunce vzrostlými listnatými stromy.

Byt je téměř kompletně vybaven nábytkem a má bohatý dostatek úložných prostor. Z dalšího vybavení je potřeba zmínit pestře zařízenou kuchyni s myčkou, varnou deskou, multifunkční troubou, mikrovlnou troubou, digestoří a navíc i mixérem. Relaxovat můžete ve vkusně zrekonstruované koupelně s rohovou vanou a novou sprchovou skleněnou zástěnou. Při vylezení z vany vás jistě potěší podlahové vytápění. Součástí výbavy koupelny je také automatická pračka. V obývacím pokoji je zároveň vše připraveno pro vaše multimediální přístroje a to včetně kabeláže pro zapojení sound systému domácího kina. Možnost vysokorychlostního internetu a kabelové televize je zde samozřejmostí.

Celkové měsíční náklady na bydlení jsou 29.000 Kč:
– nájemné 25.000 Kč/měsíc,
– zálohy na služby v domě, vytápění a vodu při třech osobách 2.800 Kč/měsíc (může se mírně lišit podle počtu osob v domácnosti),
– předpokládané zálohy za elektřinu 1.200 Kč.

Kauce je 50.000 Kč. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři. Rezervační záloha ve výši 25.000 bude použita jako úhrada nájemného na první měsíc.

Zájemcům nabízíme roční smlouvu s možností automatického prodloužení.

Lokalita Lohniského ulice je jednou ne nejvyhledávanějších na Barrandově. Je zde velmi blízko na veřejnou dopravu. Jelikož je stranou hlavních ulic, je zde většinou i dostatek míst pro parkování. Co je ale nejlepší je blízkost Prokopského údolí. Les začíná již cca 100 metrů od domu. V okolí je dostatek dětských hřišť, škol a školek. Pár minut chůze je poliklinika a velmi blízko sebe i několik supermarketů, kaváren a restaurací. V sousední Grussově ulici se nachází i nový moderní kostel, kde je k dispozici i řada aktivit jako např. kurzy cvičení nebo různé kulturní akce. Pokud jste rodina, která vede děti ke sportu, můžete využít bohaté nabídky sportovních aktivit včetně místně vyhlášeného rodinného fotbalového klubu 1. FC Barrandov.

Pokud si myslíte, že by tento byt mohl být tím pravým novým bydlením pro vás, zavolejte makléři nemovitosti a domluvte se na termínu prohlídky. Prohlídky budou probíhat v týdnu od 22. 8. 2022.

Celková cena
25 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři. Rezervační záloha bude použita jako úhrada prvního měsíce nájemného.
Dispozice
3+1
Ulice
Lohniského
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz