Prostorný byt 1+1 k pronájmu, Slévačská ulice, Praha 9 Hloubětín

Slévačská , Praha

12 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme k pronájmu velmi prostorný byt 1+1 (54 m2) s krásným výhledem do přírody, v těsné blízkosti Kyjského rybníka, přitom ale nedaleko stanice metra Rajská zahrada.

Byt se nachází ve 2. patře developerského projektu Rezidence Lehovec, je částečně vybavený, najdete v něm kuchyňskou linku s elektrickou troubou, varnou deskou a kombinovanou chladničkou, jídelní stůl se židlemi, pračku, rohovou sedací soupravu, šatní skříň a další úložné prostory.

Podlahy jsou plovoucí, plastová okna jsou orientována na jihovýchod.

Dům stojí na jedinečném místě, na rozhraní bytové výstavby a vilové čtvrti, v blízkosti Kyjského rybníka a s výbornou dopravní dostupnosti. Na nejbližší autobusovou zastávku dojdete za dvě minuty, stanice metra Rajská zahrada je vzdálená deset minut chůze.

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, je zde mateřská i základní škola, obchody, restaurace, poliklinika, lékárna a mnoho dalších služeb. Pokud máte rádi procházky, okolí skýtá nespočet možností. Můžete se projít kolem Kyjskému rybníka nebo si třeba udělat výlet k blízké rozhledně Doubravka.

Měsíční poplatky za služby a vodu jsou 2.000 Kč, vratná kauce 12.000 Kč, poplatek RK 10.000 Kč. Elektřina a plyn se převádí na nájemce.

Celková cena
12 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ poplatky za služby 2.000 Kč měsíčně
Dispozice
1+1
Ulice
Slévačská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Monika Dráždilová

Mobil: +420 776 767 220
E-mail: monika.drazdilova@re-max.cz