Prostorný a komfortní rodinný dům 5+kk a garáží pro 2 vozy k pronájmu, Praha 4 – Libuš

Zlatokorunská , Praha

60 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný vybavený rodinný dům v atraktivní lokalitě Praha 4 – Libuš nedaleko Prague British International School, která se nachází pouze 1,2 km od domu. Hledáme dlouhodobého nájemce, který ocení bydlení v kvalitní novostavbě vybavené vším, co je k pohodlnému životu potřeba.

Dům má 3 podlaží. V suterénu s užitnou plochou 66 m2 je technické zázemí domu a garáž s možností parkování pro 2 automobily. Zároveň se na na tomto podlaží nachází dílna, kotelna, technická místnost pro skladování sezónního vybavení a prádelna vybavená pračkou a sušičkou. Teplo a teplá voda je zajištěna moderním kondenzačním plynovým kotlem, jež prochází pravidelnou údržbou a revizemi.

V přízemí a v 1. patře je obytný prostor s dispozicí 5+kk a užitnou plochou 150 m2. V přízemí se nachází vstupní hala, pracovna/ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a velkoryse pojatý obývací pokoj s jídelnou a kompletně vybavenou kuchyní, kterou musí ocenit každý fanoušek do vaření. Právě zde si vaše rodina může užít společné chvíle včetně posezení s vašimi hosty. Atmosféru zpříjemní i vestavěný lihový krb. Pokud vaši hosté potřebují zůstat ve vašem domě přes noc, pohodlně se vyspí v přízemní ložnici, která je svou velikostí i vybavením k příležitostnému přespání přímo předurčena. Za pěkných slunečních dní si jistě užijete také přímý vstup z obývacího pokoje do útulné zahrady, která svým rozvržením potřebuje zcela minimální péči.

V 1. patře domu se nachází klidová zóna, kde každý člen vaší domácnosti získá dostatek soukromí. Na patře se nachází 3 ložnice a 2 koupelny. Jedna společná koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. Druhá koupelna, která je přímo napojena na hlavní ložnici, má sprchový kout a toaletu. Jedna ložnic orientovaných na východní stranu a hlavní ložnice směrem na západ mají balkón.

Dům se pronajímá včetně vybavení nábytkem a domácími spotřebiči. Parkování dalších vozů je možné také před vjezdem do garáže nebo na veřejném parkovišti před domem.

Celkové měsíční náklady na provoz domu jsou 70.260,- Kč:
– nájemné 60.000,- Kč/měsíc
– zálohy za vodu 2.500 Kč/měsíc
– zálohy za elektřinu 2.500,- Kč/měsíc
– zálohy za plyn 5.000,- Kč/měsíc
– zálohy za odvoz odpadu 260,- Kč/měsíc

Kauce je 120.000 Kč a rezervační platba je 60.000 Kč. Po podpisu nájemní smlouvy bude rezervační platba započtena jako nájemné na první měsíc. Nájemce neplatí žádnou odměnu realitní kanceláři.

Pražská Libuš nabízí klidné bydlení s veškerým komfortem pro každodenní rodinný život. Najdete zde dostatek škol, školek, lékařských ordinací i širokou síť obchodů a služeb. V blízkosti je i možnost sportování nebo procházek v přírodě. Pár minut chůze to je do údolí Kunratického potoka a oblíbeného Krčského lesa. Spojení do centra Prahy je autem do 20 minut a veřejnou dopravou kolem 35 minut.

V případě, že vás tento velmi kvalitní dům zaujal, ozvěte se makléři nemovitosti. Velmi rád pro vás zajistí prohlídku v čase, který vám bude vyhovovat.

Celková cena
60 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemce nehradí žádnou odměnu realitní kanceláři. Rezervační platba bude započtena jako nájemné na první měsíc.
Ulice
Zlatokorunská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz