Prostorné 3KK na Bělohorské

Bělohorská , Praha

7 800 000 Kč

Mám zájem

Hledáte byt pro rodinu na dobře dopravně dostupném místě? Pak je zde pro vás byt na Břevnově v těsné blízkosti zastávky Marjánka.Tento byt má dvě ložnice do ulice Pod Marjánkou, jednu o výměře 21m2 a druhou 13m2. Dispozice bytu je variabilní, s příčkami bude možno pracovat a výměry pokojů upravit. Přes prostornou halu 14m2 je dále vstup do dvou komor (z nichž jedna má velkorysou výměru 3,4m2), do koupelny a na samostatnou toaletu. Obývací pokoj s jižní orientací a zachovalými parketami je možno doplnit o kuchyňský kout. Má také zajímavá velká okna skrytá v prostorném výklenku.
Vizualizace jedné možnosti budoucího stavu je k nahlédnutí ve fotogalerii.
Byt je umístěn ve starší zástavbě, dům má dva vchody (z ulice Bělohorská i z ulice Pod Marjánkou), dlážděný a částečně travnatý dvorek s posezením. K bytu náleží sklep a je možno užívat společnou lodžii v mezipatře.
Dům je ve správě SVJ (jsou vyměněna okna za plastová, sklepy po rekonstrukci a zasíťované lodžie) a hospodaření je v plusu. Náklady na bydlení jsou ve výši 6383.- (dodávky tepla zajišťuje Veolia, fond oprav je 3344.-).
Břevnov je živá čtvrť, kde najdete vše, co je k pohodlnému životu ve městě potřeba. Jsou zde obchody všech druhů, restaurace, kavárny, rozlehlý a oblíbený park Ladronka, školy a školky (i soukromé) a třeba přímo u bytu je vyhlášená zmrzlinárna Angelato. Ráda vás provedu ať již osobně nebo videoprohlídkou.

Celková cena
7 800 000 Kč
Dispozice
3 + kk
Ulice
Bělohorská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz