Pronájem zrekonstruovaného bytu v prvním podlaží vily s doplňujícími benefity

Klíčanská , Praha

15 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Na nového nájemníka čeká krásně zrekonstruovaný byt v prvním podlaží renovované vily z padesátých let. Aby nezůstalo jen u bytu, tak jako další benefity jistě oceníte možnost parkování na dvoře v ceně nájemného, ke kterému ještě přidáváme možnost využití bazénu na zahradě spolu s grilováním, přičemž jídlo si budete moct vychutnat pod krytým venkovním sezením.

Dispozičně se jedná o 1+1 s vlastní koupelnou a oddělenou toaletou. Jak již bylo řečeno, byt se nachází v prvním podlaží vily. Do té vstoupíte stejným vchodem jako majitelka nemovitosti, která bude obývat vrchní patra. Jedinými společnými částmi domu tak budou předsíň na odložení obuvi a dále větší chodba (12,35 m2), kterou však majitelka využije čistě pro průchod do svého vlastního bytu. Aktuálně je ještě v řešení oddělení schodiště od této chodby/místnosti dveřmi, aby byla zajištěna co největší míra soukromí pro všechny obyvatele objektu. Výhledově půjde o příští cca dva měsíce.

V této chodbě může nájemník využít velikou šatní skříň, díky čemuž bude mít v bytě o to více prostoru. Odsud se dále dostanete na samostatné WC (0,96 m2) a do koupelny (9,21 m2), která nabídne jak vanu tak i sprchový kout, přičemž součástí vybavení je i pračka. Zbývající místnosti jsou pak prostorná a světlá kuchyně (16,30 m2) a ložnice/obývací pokoj (20,87 m2), které jsou orientovány na jihovýchodní stranu. Byt je tak vhodný pro jednotlivce nebo maximálně dvě osoby. Doporučujeme prohlédnout si přiložený půdorys.

Nájemné činí 15.000,-/měsíčně. Co se týče poplatků s pojených s energiemi, tak vodné stočné vyjde na cca 500,-/měsíc, plyn na cca 1.100,-/měsíc. Voda a plyn budou přefakturovány nájemníkovi, zatímco elektřinu si na sebe nájemník převede. Současným dodavatelem je PRE. Zálohu doporučujeme nastavit na cca 1.600,-/měsíc. S převodem elektřiny vám rádi pomůžeme. Vyúčtování aj. je k náhledu na webové stránce makléře www.reality-svacina.cz.

Dům se nachází v klidné lokalitě, ale na metro (červená linka – stanice Kobylisy) se dostanete autobusem ze zastávky Písečná do cca 5 minut a pěšky do cca 12 minut. Dopravní dostupnost do centra města je tak za pomoci MHD velice krátká (např. na Florenc se dostanete za cca 20 minut). V lokalitě najdete řadu podniků, menší obchod s potravinami, přičemž na větší nákup můžete dojet i do vzdálenějšího Penny Marketu nebo Alberta. Odpočinek si můžete vychutnat v nedalekém Čimickém háji.

Ideálním nájemníkem (popř. nájemníky) bude osoba vedoucí klidnější styl života. Majitelka dále preferuje zájemce bez chlupatých domácích mazlíčků.

Prohlídkový den se uskuteční ve středu 14.9.2022 v odpoledních hodinách. Na prohlídky se objednávejte za pomoci kontaktního formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem nemovitosti. Požadovaná však bude kauce ve výši 1 – 2 měsíčních nájmů podle konkrétní domluvy.

Skrz absenci energetického štítku uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
15 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem nemovitosti.
Dispozice
1+1
Ulice
Klíčanská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz