Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+1 v Jindřichově Hradci (Vajgar)

sídliště Vajgar , Jindřichův Hradec

9 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

Hledáte pohodlí nového domova pro sebe nebo i pro svou drahou polovičku? Tak to by Vás mohl zaujmout zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 v Jindřichově Hradci na sídlišti Vajgar, který čeká na nové nájemníky!

Nemovitost se nachází v prvním patře (druhém nadzemním podlaží) panelového domu s výtahem. Díky nedávné rekonstrukci se zde budete cítit příjemně a byt se stane místem, kam se budete vracet opravdu rádi. Nabídne Vám prostornou koupelnu s toaletou, novou kuchyň a k tomu dost prostoru k užívání si večerní pohody, ať už budete v bytě bydlet sami nebo v páru. Vše bude ještě doplněno o příjemné přirozené světlo v bytě díky jeho jihovýchodní orientaci. Pokud tedy přemýšlíte o novém začátku, neváhejte, protože tento byt čeká právě na Vás!

Rozmístění jednotlivých místností lze vidět na přiloženém půdorysu.

Nájemné činí 9.000 Kč Náklady spojené s bydlením nastavené na jednu osobu jsou podle evidenčního/výpočtového listu nastavené na 937 Kč/měsíc. Měsíční záloha za elektřinu je nastavena na 1.000 Kč. Internetové připojení je v bytě již zařízeno a vychází na 400 Kč/měsíc.

Na webové stránce www.reality-svacina.cz najdete v sekci Ke stažení veškeré dostupné dokumenty související s pronajímanou nemovitostí.

Jindřichův Hradec je jihočeské město s rozvinutou sítí obchodů a služeb. Pracovat lze právě zde a v přilehlém okolí, nebo je možné dojíždět např. do Českých Budějovic. Co do občanské vybavenosti, konkrétně na Vajgaře se nachází dvě základní školy, Kaufland, Albert, větší obchodní středisko (OKAY, Deichmann, Sportisimo aj.), dále JYSK, plavecký bazén nebo také oblíbená posilovna Raw Gym. V Jindřichově Hradci se dále nachází několik dalších základních škol, mateřské školy, Fakulta managementu Vysoké ekonomické školy v Praze, knihovna, řada supermarketů atp.

Pokud Vás tedy láká představa nového domova, tak se neváhejte ozvat makléři na tel. čísle 603 928 019, nebo využijte kontaktní formulář. Budeme se na Vás těšit osobně!

Prohlídky se uskuteční v pátek 26.01.2024 v odpoledních hodinách.

Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.

Z důvodů dočasné absence PENB podle zákona uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárnou.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.

Celková cena
9 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.
Dispozice
1 + 1
Ulice
sídliště Vajgar
Město
Jindřichův Hradec

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz