Pronájem zavedeného klubového wellness, Praha 8 – Karlín

Sokolovská , Praha

70 800 Kč za měsíc

Nabízíme Vám pronájem s odstupným zavedeného klubového wellness v blízkosti metra Florenc. Klub David má 30ti letou tradici. Přenechání klubu je včetně kompletního vybavení, zaměstnanců, know-how i zákazníků v případě pokračování zavedeného osvědčeného konceptu.

Klub prošel dvěma kompletními rekonstrukcemi a to po povodních v roce 2002 a v roce 2015. Byly kompletně vystavěny nové vnitřní příčky, elektrorozvody, stropní podhledy, podlahy, šatní kabinky, nový kompletní nábytek, whirlpool, sauna, parní technologie do parní místnosti, vzduchotechnika, šest televizí, tři DVD přehrávače, tři pračky, tři sušičky, stroj na espresso, výrobník ledu, pípa na čepování Kofoly, čtyři lednice, tři odvlhčovače, kamerový systém ve dvou místnostech, alarm, dvě kasy, platební terminál, PC v hlavní kanceláři, varná konvice, mikrovlnná trouba a výrobník ledu. V průběhu jara 2020, kdy byl klub v závislosti na vládních opatřeních uzavřen, byla provedena kompletní údržba prostor, nová výmalba, nátěr všech dřevěných ploch, nábytku, dveřních futer, podlah, sauna prošla nátěrem včelím voskem a prostory byly dovybaveny pěti čističkami vzduchu, 14ti germicidními zářiči, ozonovým generátorem, odvlhčovačem, myčkou nádobí, doplněním kamerového systému a alarmu. Všechny velké technologie mají platné revize a jsou pravidelně servisovány. Vše je součástí odstupného a zůstane v prostoru. V ceně odstupného je dále kompletní databáze kontaktů klientů, letité know-how podniku a zaučení nového vlastníka do aktuálního business modelu. Cena odstupného je 1.500.000,-Kč.

Nájemní smlouva je uzavírána vždy na 5 let. Nájemné je placeno kvartálně vždy předem. Cena nájemného rozpočteno na jeden měsíc je 70 800,- . Součástí nájemného je i fixně spotřeba vody do 100 kubíků/měsíc. Aktuálně má provozovatel průměrnou spotřebu vody mezi 60 – 75 kubíků/měsíc, tedy není problém se do spotřeby vody placené v rámci nájemného vejít. Dále se v prostoru platí elektrika a ta je převedena na nájemníka. Aktuálně jsou celkové měsíční náklady na vedení klubu včetně nájemného, spotřeby vody, elektřiny, zaměstnanců a dalších nákladů zhruba 150.000,- měsíčně.

Klub je výdělečný s rostoucím ziskem v posledních 4 letech. Klub má své vlastní webové stránky s návštěvností zhruba 2.500 návštěvníků týdně a FB stránky. Otevírací doba klubu je 9:00-20:00. /V současné době je klub dočasně uzavřen z důvodu vládních nařízení, po ukončení nuceného uzavření bude zase otevřen/.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
70 800 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ elektřina
Ulice
Sokolovská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz