Pronájem zařízeného bytu 1+kk (38 m²) se sklepem (1,5 m²) v Praze 10 – Strašnice

V olšinách , Praha

15 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt s dispozicí 1+kk ve třetím patře cihlového bytového domu s výtahem na ul. V olšinách v Praze Strašnice.
Byt, který prošel kompletní rekonstrukcí (rozvody, podlahy, koupelna, nová kuchyňská linka), má podlahovou plochu 38 m². Kuchyňská linka je vybavena myčkou, elektrickým sporákem a nechybí zde ani lednice s mrazákem. Koupelnu s vanou lze díky promyšlenému odtoku v podlaze, lze pohodlně využít i jako sprchový kout. Nájemníkům je v koupelně k dispozici i nová pračka.
Dělící příčka v pokoji vhodně osamostatňuje spací část od obývací. K pohodlí bytu přispívá zvukoizolační stěna se sousedícím bytem a venkovní zastiňovací žaluzie.
Pro uložení věcí je kromě velké šatní skříně v předsíni k dispozici komora a také sklep s výměrou 1,5 m² umístěný v suterénu domu.
Vytápění je dálkové z teplárny, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler Ariston s energetickou třídou A.
Samotný dům je velmi dobře udržovaný, vybavený kamerovým systémem, v suterénu je obyvatelům k dispozici kočárkárna a sušárna.
Lokalita nabízí kompletní síť obchodů a služeb a má výbornou návaznost na Pražskou integrovanou dopravu. Zastávka tramvaje je pouhých 200 m od domu, na stanici metra Strašnická vzdálené 800 m to nezabere více jak 10 min chůze. Parkování vozu je možné na ulici před domem.
Měsíční nájemné činí 15.000,- Kč, zálohy na služby činí 2.000,- Kč, kauce je ve výši 15.000,- Kč. Odběr elektrické energie se převádí na nájemníky.
Preferujeme dlouhodobý nájemní vztah se zájemci, kteří budou o byt řádně pečovat.
V případě zájmu o pronájem nás neváhejte kontaktovat, na přání lze zaslat virtuální prohlídku bytu.

Celková cena
15 000 Kč za měsíc
Dispozice
1 + kk
Ulice
V olšinách
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz