Pronájem zařízeného 2+kk, 50 m2, Vinohrady

Dykova , Praha

17 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám pronájem zařízeného 2+kk o velikosti 50m2 v lokalitě Královských Vinohrad. Vybavená bytová jednotka spojuje klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.
Byt o celkové ploše 50 m2 se nachází ve 1. patře činžovního domu.
Byt je pronajímán vybavený. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou, myčkou, lednicí, pračkou a varnou deskou. V bytové jednotce se dále nachází jídelní prostor a plně vybavená ložnice. V prostorné koupelně je vana, umyvadlo a toaleta.
Veškerou občanskou vybavenost naleznete v bezprostředním okolí rezidence – obchody, restaurace, kavárny, lékárny, prodejny zdravé výživy, relaxační centra i sportoviště apod. Byt je vzdálen 5min od zastávky metra Jiřího z Poděbrad.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
17 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 1000,- poplatky + elektřina
Dispozice
2+kk
Ulice
Dykova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz