Pronájem útulného bytu 1+kk, 24,4 m2, po kompletní rekonstrukci s výhledem do klidné zahrady

Krátký lán , Praha

12 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt pro jednu osobu. Jednotka má dispozici 1+kk a nachází se v hezkém cihlovém bytovém domě v ulici Krátký lán na Praze 6 pouhých 200 metrů od stanice metra Bořislavka. Byt má východní orientaci s oknem do velmi klidné zahrady ve vnitrobloku. Pokud hledáte malý byt s výbornou dostupností MHD, skvělým spojením do centra a navíc v příjemné a atraktivní lokalitě, může být pro vás tento byt horkým favoritem.

Plocha bytu je 24,4 m2 a je k němu také sklepní jednotka 4 m2 v suterénu domu. Byt se skládá z předsíně, hlavní místnosti, samostatné toalety a koupelny se sprchovým koutem. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v prosinci 2021. Byt nabízíme částečně zařízený tak, jak je na fotografiích. Kuchyňská linka je vybavena novými spotřebiči – digestoří, indukční varnou deskou, multifunkční troubou, lednicí s mrazákem a pračkou. Dále je nábytkem zařízena předsíň. V hlavní místnosti je nová velká šatní skříň a LCD televize s menší skříňkou. Případné dovybavení nábytkem je možné po vzájemné dohodě.

Vytápění bytu je zajištěno novým moderním topným panelem s programovatelným termostatem, kde si přesně navolíte kdy a na kolik stupňů má být místnost vytopena. Ohřev vody je prostřednictvím elektrického bojleru na levnější noční proud. Okno je plastové s žaluziemi. Parapet bytu je cca 3 metry nad zemí. Pod prodávaným bytem je ve sníženém přízemí další trvale obývaná bytová jednotka.

Dům je klidný a v dobrém technickém stavu a je pečlivě udržován tamním SVJ.

Měsíční celkové náklady na provoz bytu jsou 14.900 Kč a jsou rozloženy v následujících položkách:
– nájemné je 12.000,- Kč,
– poplatky v domě jsou 900,- Kč/měsíc (voda, úklid domu, odpad, společná elektřina),
– elektřina je 2000,- Kč/měsíc,
– kauce je 24.000 Kč,
– rezervace je 12.000 Kč a po podpisu nájemní smlouvy bude započítána jako nájemné na první měsíc, zájemce tak neplatí žádnou provizi realitní kanceláři.

Lokalita, kde se byt nachází, je čím dál více atraktivní. Nedávno zde bylo přímo u stanice metra dokončeno nové obchodní centrum s kompletní nabídkou služeb a obchodů včetně supermarketu Lidl. Zároveň je v okolí i řada večerek a restaurací. Díky blízkosti stanice metra Bořislavka jste doslova během několika minut v centru Prahy. Parkování je zajištěno v modrých zónách pro rezidenty. Parkovací kartu si nájemník může zařídit. Roční platba za parkování jednoho auta je 1.200 Kč. Pro milovníky sportování a přírody je v okolí také řada lákadel Šáreckého údolí, koupaliště Džbán a řady dalších sportovišť.

Pokud máte zájem o rezervaci termínu pro vaši prohlídku, kontaktujte prosím makléře.

Celková cena
12 000 Kč za měsíc
Dispozice
1 + kk
Ulice
Krátký lán
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz