Pronájem tichého bytu 2+1 v ulici U Družstva Život (Praha – Nusle)

U družstva Život , Praha

15 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

hledáte-li bydlení v naprosto klidné a oblíbené lokalitě Prahy, tak zbystřete, protože Vás jistě zaujme naše nabídka pronájmu pěkného bytu v ulici U Družstva Život v městské části Nusle.

Dispozice nemovitosti, která se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu, je 2+1. Byt je ve velmi dobrém stavu a nabídne ložnici orientovanou na jihovýchod, velice prostorný obývací pokoj (nebo možnou druhou ložnici) orientovaný na severozápad, kuchyni a samostatnou toaletu a koupelnu se sprchovým koutem. K bytu náleží ještě sklepní kóje (cca 3 m2). Nájemník může dále využít venkovního posezení ve vnitrobloku. K lepší představě uspořádání jednotlivých místností doporučujeme podívat se na přiložený půdorys.

Byt se pronajímá tak, jak je zachycený na fotografiích, tj. nevybavený vyjma kuchyňské linky. Celkové nájemné včetně všech poplatků činí 20.000,-/měsíc (nájemné 15.000,- a poplatky včetně elektřiny cca 5000,-). Internet si nájemník vyřeší sám.

V přilehlé lokalitě se nachází Večerka a další obchod s potravinami. Nejbližší zastávky MHD jsou Jizerka, Pod Jizerkou, Sdružení a nutno zmínit i zastávku metra Pankrác. Díky kvalitnímu spojení se tak do centra města dostanete zakrátko.

Budova jako taková prošla kompletní revitalizací. Avšak z důvodu současné absence energetického štítku (PENB) uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Prosíme zájemce o pronájem, aby vyplnili kontaktní formulář a v krátkosti se představili. Makléř bude všechny zájemce postupně kontaktovat za účelem domluvení prohlídky.

Prohlídky se uskuteční v úterý 30.05.2023 v pozdějších odpoledních (případně podvečerních) hodinách v cca 15 minutových intervalech.

Důležitá poznámka: Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu. V tuto chvíli počítáme s vratnou kaucí dvou nájmů, avšak toto ještě bude záležet na konkrétní domluvě přímo s majitelem.

Celková cena
15 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.
Dispozice
2 + 1
Ulice
U družstva Život
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz