Pronájem slunného byu 3+1 v Jiránkově ulici (Praha – Řepy) s prostornou lodžií

Jiránkova , Praha

18 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme Vám k pronájmu slunný byt o dispozici 3+1 v šestém patře panelového domu v Jiránkově ulici (Praha – Řepy). Nemovitost je vhodná zejména pro páry nebo rodiny.

Podlahová plocha je 75 m2 včetně sklepa. Součástí jednotky je i lodžie o ploše cca 6,5 m2, která není započítána do podlahové plochy. Veškeré výměry jsou k náhledu v přiložených půdorysech. I přes to, že je jádro bytu původní, jednotka je díky dlouhodobé péči ve velmi dobrém stavu. Nově byla položena lina a rovněž došlo k zabudování kuchyňské linky.

Při vstupu do jednotky se nacházíme v chodbě. Nalevo (západní strana) se nachází dva pokoje. Napravo je pak kuchyně oddělená od obývacího pokoje, ze kterého vede vstup na lodžii (východní strana). Z chodby se dostanete i do samostatné koupelny nebo na toaletu.

Nájemné činí 18.000,- Kč. Další poplatky spojené s užíváním bytu (teplo, teplá voda, vodné stočné, popelnice…) vychází na cca 2.615,-/měsíc/dvě osoby. Zálohy na el. energii budou převedeny na nájemníka/nájemníky. Doporučujeme je nastavit na cca 1.000,-/měsíc. Internet si nájemník zařizuje sám.

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost. V okolí naleznete OC Řepy, mateřskou školu, základní školy, gymnázium, školu hotelnictví a gastronomie, zdravotní středisko Řepy, mnoho podniků a také supermarketů (Billa, Lidl, Albert). Na své si přijdou i milovníci sportu, protože v OC Řepy mohou navštívit posilovnu Dr. Fit, která je otevřena 24/7. V blízké vzdálenosti se dále nachází sportovní centrum Řepy.

Na Anděl se ze zastávky Slánská dostanete do 20 minut za pomoci MHD (tramvajové linky 9 a 10) a do centra Prahy do cca 40 minut.

Byt je volný ihned.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře. Prosíme o Vaše krátké představení a o uvedení toho, kolik osob má o pronájem bytu zájem. Makléř se s Vámi následně spojí za účelem domluvení času prohlídky.

Prohlídkový den se uskuteční v pátek 18.11.2022 od 17:00 do 20:00 v patnáctiminutových intervalech.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem nemovitosti.

Bude požadovaná vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Energetický štítek je k dispozici v příloze. Energetická třída je „C“.

Celková cena
18 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem nemovitosti.
Dispozice
3+1
Ulice
Jiránkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz