Pronájem řadového domu 3+1 s venkovním posezením

, Lodhéřov

10 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Krásný den,

pokud přemýšlíte o útěku z panelového sídliště, ale zároveň se nechcete starat o příliš velký pozemek, tak právě Vás by mohla zaujmout nabídka pronájmu řadového domu v obci Lodhéřov. K domu totiž náleží ještě kryté venkovní posezení, kde si budete moct vychutnat pohodové chvíle ve vířivce nebo grilování s rodinou a přáteli.

Při vstupu do domu se nacházíme v přízemí. V této části domu se v současné době vyskytuje elektrokotel i kotel na tuhá paliva. V prvním a ve druhém patře je umístěná bytová zrekonstruovaná jednotka o dispozici 3+1, která je předmětem pronájmu. Ve spodním patře je předsíň, špajz, toaleta, kuchyně a obývací pokoj a ve vrchním patře najdete koupelnu s vanou, ložnici a dětský pokoj. Všechny výměry jednotlivých místností najdete v přiložených půdorysech.

V Lodhéřově, který se nachází cca 8 km severozápadně od Jindřichova Hradce, najdete např. mateřskou a základní školu, obchod a hostinec. Ale pokud to novému majiteli stačit nebude, právě v Jindřichově Hradci najde vše potřebné díky rozvinuté síti obchodů a služeb.

Nájemné činí 10.000,-/měsíc. Poplatky za elektřinu vyjdou na cca 2.650,-/měsíc (dodavatelem je Innogy). Vodné a stočné vychází na cca 500,-/měsíc. Internet je v ceně nájmu, ačkoliv pro rychlejší připojení doporučujeme oslovit příslušného poskytovatele připojení.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem nemovitosti.

V den podpisu nájemní smlouvy budeme požadovat složení vrátné jistoty (kauce) ve výši dvou měsíčních nájmů.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle. Prohlídkový den se uskuteční v týdnu od 27.2.2023 (bude upřesněno).

Energetický štítek není v současné době k dispozici. Z toho důvodu uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
10 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem nemovitosti.
Město
Lodhéřov

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz