Pronájem prostoru kanceláří, 64 m2, Praha

Dvorecká , Praha

22 500 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu moderní kancelářský prostor 64 m2 v novostavbě v lukrativní a vyhledávané lokalitě Prahy 4 Podolí v ulici Dvorecká.

Představte si svůj pracovní den v nové kanceláři. Ráno se proběhnete kolem Vltavy, v kanceláři připravíte společný brunch u kulatého stolu nebo poobědváte v oblíbené restauraci Na Pekařce a pak ještě relax v jediném saunovém světě Sauna Spot Dvorce umístěném v přírodě na břehu Vltavy a přitom v centru Prahy.

Kancelář je situována v přízemí, se samostatným vchodem. 3 kanceláře, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta. Napojení na bezpečnostní systém.

Platby:
2.500,- záloha za služby, elektřina a internet na nájemce, kauce ve výši 2 – 3 nájmu, odměna RK

Možnost pronájmu 2 parkovacích míst v blízkosti vchodu.

Lokalita:
Výhodná lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, s výbornou dopravní dostupností – v blízkosti autobusových a tramvajových spojů, v dosahu stanice metra trasy C, snadné napojení na magistrálu a dálnici D1.

Prostor je k pronájmu ihned. Pro domluvení prohlídky nabízených prostor a poskytnutí více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Celková cena
22 500 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 2.500,- záloha za služby, elektřina a internet na nájemce + kauce ve výši 2 - 3 nájmu + odměna RK (výše jednoho nájemného + DPH
Ulice
Dvorecká
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz