Pronájem prostoru kanceláří, 23 m², Praha

Ke Kablu , Praha

6 440 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme zbrusu nové nevybavené prostory k pronájmu v Dolních Měcholupech (ulice Ke kablu) s okamžitou využitelností. Dohromady se jedná o deset kanceláří ve třetím nadzemním podlaží, které se dají pronajmout jako jeden celek, nebo jednotlivě. Společné prostory tvoří chodba/hala, kde se dá po domluvě s majitelem objektu dopronajmout extra prostor u zdí (tzv. niky), který se dá využít např. k trvalému umístění vestavených skříní či tiskáren atp. Další společné prostory tvoří toalety (dámské v bílé barvě a pánské v černé) a kuchyňka. Čtyři kanceláře mají totožnou rozlohu 23 m² a zbylé dvě větší pak každá cca 39 m².

Nájemné činí 280,- Kč/m² a paušální služby 50,- Kč/m². Paušální služby zahrnují ostrahu celého areálu (NE tohoto konkrétního objektu), údržbu a úklid komunikací včetně zimní údržby, údržbu společné zeleně a služby správce areálu. Za menší kancelář tak bude měsíčně účtováno 6.440,- Kč (nájem) + 1.150,- Kč zahrnuté paušální služby. Za větší prostory bude měsíčně účtováno 10.290,- Kč (nájem) + 1.950,- Kč zahrnuté paušální služby.

Další náklady v paušálních částkách nezahrnuté pak činí: úklid společných prostor, dodávku el. energie do společných prostor a k budově přilehlých ploch a svoz komunálního odpadu – směsný odpad, papír, plast. Tyto náklady budou přefakturovány dle skutečných nákladů a přepočteny poměrem pronajatých ploch v budově.

Internet si nájemník zařizuje sám. V patře (v prostorách budoucí společné kuchyňky) se nachází nová serverovna.

Parkování je možné na parkovišti před areálem.

Jistota je vypočtena jako 2 pevné měsíční platby vč. sazby DPH dle zákona o DPH v platném znění, splatná při podpisu smlouvy.

Chce-li klient provést stavební úpravu v předmětu nájmu, je nutné si tyto úpravu předem písemně odsouhlasit s pronajímatelem. Po ukončení je klient povinen uvést předmět nájmu do původního stavu.

Pro dohodnutí prohlídky a podrobnější informace mě prosím kontaktujte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

Celková cena
6 440 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Neplatíte provizi.
Ulice
Ke Kablu
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz