Pronájem obchodních prostor 279 m2.

Starostrašnická , Praha

120 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízím k pronájmu obchodní/komerční prostory o celkové ploše 279 m2 s velkými výlohami v přízemí dvoupatrové budovy v ulici Starostrašnická, Praha 10.

Umístění budovy je v návaznosti na stávající zástavbu a okolní infrastrukturu: budova se nachází u tramvajové zástavky v bezprostřední vzdálenosti hlavní dopravní tepny Strašnic a Vinohrad, křižovatky Vinohradská a Černokostelecká, moderního obchodně administrativního a mediálního centra Vinice, které se stane sídlem televizní skupiny Prima a jejího nového zpravodajského kanálu CNN Prima News, a rádií Kiss, Country, Rádio 1, Beat, Spin a Signál a dále budovy banky.

Prostor je dispozičně řešen jako prodejní se zázemím jednotlivých místností a díky strategické poloze nabízí širokou škálu využití: showroom, prodejna, kancelářský prostor, lékárna, ordinace, zdravotní středisko, architektonické, grafické studio, firemní sídlo společnosti. Vhodné pro zavedené obchodní sítě a společnosti.

Budova tak má strategickou polohu a je dostupná autem, autobusem, tramvají i metrem. Veškerá občanská vybavenost a park se vzrostlou zelení se nacházejí v docházkové vzdálenosti. 

K dispozici internetové připojení. Stavební úpravy možné po domluvě.

Plyn, elektřina, voda na nájemce.

K pronájmu ihned.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Celková cena
120 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Přepis energií (elektřina, plyn + voda) na nájemce + odměna RK
Ulice
Starostrašnická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz