Pronájem nově zrekonstruovaného bytu 3kk (81 m²) s lodžií (7m²) v Praze Horních Měcholupech

Ravennská , Praha

19 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Exklusivně nabízíme pronájem nově zrekonstruovaného bytu 3+kk v 5. patře panelového domu umístěného v pěkné lokalitě Horních Měcholup.
Bytová jednotka právě prošla kompletní rekonstrukcí – úprava dispozice z 3+1 na 3kk, nové rozvody elektriky, podlahové krytiny, nové štuky, stropy, snížené podhledy, právě se dokončuje nová kuchyňská linka a instalace interiérových dveří. Byt bude kompletně připraven k pronájmu od 1.11.2022.
Prostorný obývací pokoj se vstupem na lodžii má jihovýchodní orientaci, další dva pokoje směrují na severozápad.
Díky umístění bytové jednotky v předposledním patře budovy poskytují jeho obě strany velmi pěkný výhled do širokého okolí.
Součástí předsíně s vestavěnou skříni je praktická komora (1,4m²), díky které hned za vstupem do bytu vzniká velký úložný prostor.
Samotný dům je velmi dobrém stavu, prošel revitalizací, byty mají plastová okna, nové lodžie, stoupačky, jsou modernizované vstupní a společné prostory, opravená střecha výtah atd.
Lokalita má kompletní občanskou vybavenost, je výborně dostupná MHD (zastávka autobusu se nachází ve vzdálenosti 200 m), k rychlému spojení s centrem Prahy je výhodné využít vlakového spojení, na zastávku Horní Měcholupy je to pouhých 500 m.
Parkování je možné v těsném blízkosti domu na přilehlém parkovišti.
Měsíční zálohy na služby činí 4.150,-Kč, el.energie se bude převádět přímo na nájemníka, kauce je 20.000,- Kč.

Celková cena
19 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi RK
Dispozice
3+kk
Ulice
Ravennská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz