Pronájem bytu 3+kk, 68 m2, Praha

Milerova , Praha

15 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám pronájem nezařízeného 3+kk o velikosti 68m2 v Modřanech. Bytová jednotka spojuje klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.
Byt o celkové ploše 68m2 s lodžií 6m2 se nachází ve přízemí panelového domu. Byt je pronajímán s kuchyňskou linkou a vestavěnou skříní v ložnici. Kuchyňský kout je vybaven myčkou, lednicí, plynovou varnou deskou, troubou a mikrovlnkou. V bytové jednotce se dále nachází kuchyňský kout, jídelní prostor, obývací prostor, dvě ložnice, šatna /kumbál/, koupelna s vanou a samostatné WC. U obývacího pokoje je prostorná lodžie zabezpečená mříží a výhledem do zeleně.
Veškerou občanskou vybavenost naleznete v bezprostředním okolí rezidence – obchody, restaurace, kavárny, lékárny, prodejny zdravé výživy, školy, školky, relaxační centra i sportoviště apod. Byt je vzdálen 5min od zastávky MHD, supermarketu a jednu zastávku MHD od polikliniky Modřany.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
15 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 3.000,-poplatky + elektřina
Dispozice
3+kk
Ulice
Milerova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz