Pronájem krásného bytu 3kk, 140 m2 v Praze 6 Bubenči

Charlese de Gaulla , Praha

29 900 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízím k pronájmu krásný mezonetový byt 3kk, 140 m2 se střešní terasou v prvorepublikovém činžovním domě s výtahem, v klidné a žádané rezidenční oblasti Prahy 6 Bubenče.

Prostorný obývací pokoj s ozdobnými trámy a kuchyňskou a jídelní částí, samostaný pokoj s vlastní koupelnou, ložnice s vlastní koupelnou, pracovní zóna, komora, 2 samostatné šatny, střešní terasa s výhledem do okolní krajiny.

Byt je z velké části vybaven. Internet UPC ( přepis na nájemce). Vlastní plynový kotel.

Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí: obchody, restaurace, služby, bankomaty, školy, školky, diplomatická čtvrť. Výborná dopravní dostupnost: metro, bus Dejvická v dochozí vzdálenosti. Rezidenční parkování na ulici.

V okolí dětská hřiště, přírodní park Královská obora.

Byt je k nastěhování od 1. 4. 2021. Kauce 1 – 2 měsíční nájmy. Měsíční zálohy: 2.500,- Kč/3 osoby na služby (voda, odvoz odpadu, úklid a osvětlení společných prostor, výtah). 1.000,- Kč záloha na elektřinu a 3.000,- Kč záloha na plyn.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Chcete bydlet v srdci Prahy 6?

Pro více informací či domluvení termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat. S ohledem na aktuální situaci v souvislosti s COVID-19 pro vás nabízím kromě běžné prohlídky nemovitosti také online (video) prohlídku přes WhatsApp, FaceTime či Messenger.

Celková cena
29 900 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 2.000,- záloha na služby, 4.500,- záloha elektřina a plyn, internet na nájemce + odměna RK
Dispozice
3+kk
Ulice
Charlese de Gaulla
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz