Pronájem krásného bytu 2+KK po kompletní rekonstrukci (Toušeňská, Praha)

Toušeňská , Praha

18 500 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

hledáte-li bydlení v klidné části Prahy vonící novotou, tak zbystřete, protože Vás jistě zaujme naše nabídka pronájmu nádherného bytu v Toušeňské ulici v městské části Praha – Lhotka. Dispozice nemovitosti, která se nachází ve druhém patře panelového domu a která je orientována na jihovýchod, je 2+KK.

Jistě oceníte fakt právě zakončené kompletní rekonstrukce. Budete tak bydlet doslova v novém. Byt je velice prostorný, světlý a náleží k němu sklepní kóje. Aby toho nebylo málo, tak dominantami bytu jsou ne jeden ale hned dva balkony (větší u obývacího pokoje o výměře 6,5 m2 a menší u ložnice o výměře 3,18 m2).

Při vstupu do jednotky se nacházíme v předsíni. Naproti nám je kuchyně, po naší levici veliký obývací pokoj a napravo od nás se nachází koupelna a oddělná toaleta, kolem kterých když projdeme, tak se dostaneme do ložnice. Veškeré výměry jednotlivých místností jsou pak k náhledu v přiloženém půdorysu. Byt se pronajímá tak, jak je zachycený na fotografiích, tj. nevybavený vyjma kuchyňské linky (bez lednice).

Nájemné činí 18.500,-/měsíc a poplatky za zúčtovatelné služby/energie 5.715,-/měsíc (voda, teplo, ohřev TUV…). Evidenční list je k dispozici na osobní webové stránce makléře u příslušné nemovitosti (případně Vám bude zaslán před prohlídkou k náhledu). Poplatky jsou nyní nastaveny vyšší vzhledem k extrémní spotřebě předchozích nájemníků, tj. je možné, že v průběhu času bude jejich výše upravena, ačkoliv to nyní nelze garantovat. Zálohy na elektřinu doporučujeme nastavit na 1.500,- Kč/měsíc. Internet si nájemník vyřeší sám.

Byt se nachází v naprosto klidné části Prahy. V přilehlé lokalitě se nachází OC Novo Plaza, o něco blíže pak JYSK, Lidl či např. Greek Market.… Nejbližší autobusové zastávky jsou Čechtická a Novodvorská. Milovníci přírody jistě ocení možnost procházek v parku Velký háj.

Na základě přiloženého PENB uvádíme energetickou třídu „D“, tj. „méně úspornou“.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Prosíme zájemce o pronájem, aby vyplnili kontaktní formulář a v krátkosti se představili. Makléř bude všechny zájemce postupně kontaktovat za účelem domluvení prohlídky.

Prohlídkový den se uskuteční ve ST 22.3.2023 v odpoledních hodinách v cca patnáctiminutových intervalech (mezi 15:00 – 18:00).

Důležitá poznámka: Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelkou bytu. Vratná kauce činí dva měsíční nájmy.

Celková cena
18 500 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelkou bytu. Vratná kauce činí dva měsíční nájmy.
Dispozice
2 + kk
Ulice
Toušeňská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz