Pronájem kancelářských prostor 182 m², Praha 3 – Žižkov

náměstí Barikád , Praha

32 760 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme nevybavené podkrovní prostory k pronájmu na Praze 3 na náměstí Barikád s okamžitou využitelností. Dohromady se jedná o šest prostorných světlých místností ve třetím nadzemním podlaží objektu. Tři místnosti jsou oritentovány do klidného dvora a další tři jsou naopak orientovány do náměstí a s výhledem na hlavní město.

V přilehlém okolí je autobusová zastávka Černínova a tramvajové zastávky Biskupcova a Ohrada. Celková plocha prostorů je cca 182 m². V místě objektu se nachází i kuchyňka, toalety a sprchový kout. V kancelářích je položená plovoucí podlaha a v prostorách chodby oddělující jednotlivé kanceláře koberec.

Cena pronájmu je 32.760,- Kč bez DPH/měsíc. Zálohy na média činí 21.050,- Kč bez DPH/měsíc (vytápění 8.000,- Kč/měsíc + el. energie 8.000,- Kč/měsíc + voda 500,- Kč/měsíc). Zálohy na služby činí 4.550,- Kč bez DPH/měsíc (úklid společných prostor, el. energie společných prostor, odvoz odpadu aj.). Internet si nájemník zařizuje sám.

Doplatky/přeplatky se vyrovnají po jednom ročním období. Je nutné složit vratnou jistotu ve výši dvou nájmů. Při podpisu nájemní smlouvy tak bude uhrazen jeden měsíční nájem + kauce ve výši dvou měsíčních nájmů (zde včetně DPH).

Parkování na modrých zónách před objektem, nebo si lze dopronajmout dvě parkovací místa ve vnitrobloku. Cena po domluvě s majitelem.

Pro dohodnutí prohlídky a podrobnější informace kontaktujte makléře za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

POZN: Vyžaduje-li činnost klienta případná zvláštní povolení (např. změna užívání), poskytne pronajímatel nezbytnou součinnost, ale vlastní povolení jde k tíži klienta. Po ukončení nájmu je klient povinen uvést předmět nájmu do původního stavu vč. rekolaudace na původní využití.

POZN: Chce-li klient provést stavební úpravu v předmětu nájmu, je nutné si tyto úpravu předem písemně odsouhlasit s pronajímatelem. Po ukončení je klient povinen uvést předmět nájmu do původního stavu.

PENB není v aktuální chvíli k dispozici a z toho důvodu uvádíme podle zákona třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
32 760 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena pronajímatelem.
Ulice
náměstí Barikád
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz