Pronájem garsonky v klidné části Jindřichova Hradce

Václavská , Jindřichův Hradec

7 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

hledáte nové startovací místo k pronájmu? Tak jste na takové právě narazili! V Jindřichově Hradci ve Václavské ulici na Vás čeká útulná garsonka o celkové výměře cca 23.5 m2.

Jednotka se nachází v přízemí renovovaného objektu. Je orientovaná do tichého dvora, díky kterému si budete moct vychutnat klidný a pohodový spánek. Garsonka disponuje kuchyňským koutem a koupelnou s toaletou, jejíž součástí je sprchový kout.

Jindřichův Hradec je jihočeské město s rozvinutou sítí obchodů a služeb. Pracovat lze právě zde a v přilehlém okolí, nebo je možné dojíždět např. do Českých Budějovic. V docházkové vzdálenosti od objektu najdete obchod s potravinami a za většími nákupy můžete vyrazit do nedalekého Penny Marketu na sídlišti Hvězdárna. Do centra města se dostanete do 5 minut autem nebo do cca 10 – 15 minut za pomoci MHD. V Jindřichově Hradci se dále nachází základní školy, mateřské školy, Fakulta managementu Vysoké ekonomické školy v Praze, knihovna, řada supermarketů, posilovny (konkrétně na Hvězdárně na Piketě), plavecký bazén aj.

Nájemné činí 7.000,-/měsíc. Co se týče poplatků za služby a energie spojené s užíváním bytu, zálohy za vodné, stočné, teplo aj. jsou nastaveny na 4.000,-/měsíc. V této položce je započítána i elektřina. Ohřev vody je zajištěn boilerem v koupelně. Na všechna média jsou pro jednotku vyčleněny samostatné podružné měřáky, tzn. vyúčtování je řešeno na základě skutečné spotřeby. Internet si nájemník zařídí sám na vlastní náklady.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.

Požadujeme vratnou kauci ve výši tří měsíčních nájmů (21.000 Kč).

Na prohlídky se objednávejte za pomoci kontaktního formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

Skrz absenci energetického štítku uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.

Celková cena
7 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.
Dispozice
1 + kk
Ulice
Václavská
Město
Jindřichův Hradec

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz