Pronájem domu v ulici Hřebenová Praha 6 – Lysolaje

Hřebenová , Praha

90 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízím k pronájmu luxusní dům v ulici Hřebenová v Praze 6, 18 minut od centra Prahy, 300 metrů nad mořem, s nádherným výhledem na Lysolajské údolí, Katedrálu svatého Víta, Petřín, širokou část Prahy, kterou máte jako na dlani, a na modré nebe v noci plné hvězd.

Plně vybavená moderní kuchyně, které vévodí bar z přírodního krystalu Onyx, jenž neutralizuje veškeré konflikty, ochraňuje život a dodává životní sílu, s jídelním stolem, židlemi ze dřeva a rustikálním lustrem k podtržení výjimečnosti daného prostoru. Rozlehlá obývací část se sedací soupravou, stolkem, TV a s nádherným výhledem do zahrady a na okolní přírodní krásy. Útulná ložnice také s kouzelným výhledem, který vás nikdy neomrzí, vstupem na terasu, dřevěnou postelí a šatní skříní. Druhá ložnice s okny situovanými do přední části zahrady. Dřevěné podlahy, dlažby a obklady z přírodního kamene. Z centrální haly domu je dále přímý vstup do sauny se sprchovou částí, samostatné koupelny s toaletou, místnosti s toaletou a prádelny, úklidové místnosti se vstupem do garáže s elektronickými vraty.

Dům má svého zahradníka. Na přání lze zajistit vlastního kuchaře, speciálně školené terapeuty z Thajska, osobního řidiče, catering pro různé příležitosti či úklidové služby.

Dům se nachází nedaleko přírodní památky Housle s barokní kaplí a obrazem Panny Marie Sedmibolestné z roku 1863 a Zázračnou studánkou. Místní tradice věří v léčivou schopnost vody. Velmi klidná oblast s dobrou dostupností do centra města – 18 minut, letiště Václava Havla Praha, Ruzyně – 15 minut, do mezinárodních anglických škol ISP v Nebušicích – 10 minut nebo Riverside – 5 minut. V místě restaurace, obchod s potravinami. Možnost dopravy PID bus č. 160 a č. 335 Lysolaje/Dejvická.

Paušální částka za služby a energie 20.000,- Kč/měsíc, kauce ve výši 1 – 2 nájmy, odměna RK ve výši 1 nájmu + 21 % DPH.

Celková cena
90 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 20.000,- paušální částka za služby a energie, odměna RK ve výši 1 nájmu + 21 % DPH
Ulice
Hřebenová
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz