Pronájem designového bytu 2+1 na Vinohradech, Praha

Písecká , Praha

28 000 Kč za měsíc

Mám zájem

V atraktivní lokalitě pražských Vinohrad nabízíme k pronájmu hezký, klidný a designově vyladěný byt 2+1 s výměrou 67,5 m². Byt se nachází v klasickém vinohradském činžovním domě v ulici Písecká v těsném sousedství obchodního centra a stanice metra Flora.

Kvalitní design je to, co definuje tento byt, který se nachází na předposledním 6. podlaží cihlového domu (5. patro). Orientace oken je do klidného vnitrobloku na východ i do ulice Písecká na západ. Dispozice bytu je rozdělena na 2 pokoje, kuchyň, koupelnu, předsíň a komoru, která slouží i jako prádelna. Na podlahách v obytných místnostech jsou položeny tradiční dřevěné parkety. V předsíni a koupelně je položena luxusní velkoformátová dlažba. Byt prošel před několika lety velmi kvalitní a nákladnou rekonstrukcí za detailní asistence architektů. Zabezpečení bytu je řešeno kvalitními vstupními dveřmi s dvojitým zámkem. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je řešeno centrálně z domovní kotelny. Odpadá vám tak starost s manipulací s bojlerem nebo kotlem.

Byt je vybaven úložnými skříněmi, pohovkou, jídelní sestavou, konferenčním stolkem, psacím stolem, knihovnou, komodou v předsíni, pračkou, myčkou nádobí, televizí a v kuchyni samozřejmě vším, co potřebujete pro vaše kulinářské umění včetně indukční varné desky, multifunkční trouby a digestoře. Nájemce má k dispozici vysokorychlostní internetové připojení i kabelovou televizi. Aby se sezónní věci nemusely skladovat v bytě, je k dispozici také suchý, prostorný a kompletně zrekonstruovaný sklep.

Největším benefitem tohoto bytu je ale lokalita. Nabízí totiž pohodové bydlení v boční jednosměrné ulici s perfektní dostupností na metro i tramvajové linky. Přímo v přízemí domu je k dispozici menší obchod s potravinami. V blízkém obchodním centru Flóra najdete mnoho možností i pro vaše větší nákupy a také zábavu. Pro relaxování a sportovní aktivity máte v dochozí vzdálenosti několika minut k dispozici několik vinohradských parků.

Dům je v pečlivé správě místního SVJ a prošel postupnými renovacemi. Obyvatelům tak slouží např. moderní výtah. Aktuálně probíhá i instalace moderního domovního telefonu s možností videohovoru. Dům patří mezi nejlépe spravované ve své lokalitě.

Měsíční náklady na pronájem:
– nájemné 35.000 Kč/měsíc
– služby 3.600 Kč/měsíc (internet, voda, vytápění, úklid domu, odvoz odpadu, výtah, elektřina společných prostor)
– elektřina v bytě 1.000 Kč/měsíc
– kauce 70.000 Kč/měsíc

Celkové měsíční náklady jsou 39.600 Kč v součtu nájemné, elektřina a služby.

Rezervační platba je 35.000 Kč a bude nájemci po podpisu nájemní smlouvy započtena jako nájemné na první měsíc. Nájemce tak neplatí žádnou odměnu realitní kanceláři.

Pokud hledáte dlouhodobý pronájem bytu a chcete bydlet v komfortním a klidném prostředí, zavolejte makléři. Společně se domluvíme na vhodném termínu vaší návštěvy.

Celková cena
28 000 Kč za měsíc
Dispozice
2 + 1
Ulice
Písecká
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz