Pronájem bytu 4+kk, 94 m2, Praha

Tusarova , Praha

35 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám pronájem designového 4+kk o velikosti 94m2 v žádané lokalitě Holešovic. Nadstandardně vybavená bytová jednotka spojuje klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.
Byt o celkové ploše 94 m2 se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem.
Byt je nabízen jako kompletně zařízený. Zařízení bytu je z vysoce kvalitních materiálů. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je plně vybaven vč. elektrických spotřebičů a jídelního stolu. V bytové jednotce dále nalezneme tři ložnice s dvojlůžkovými postelemi. V prostorné koupelně je vana a umyvadlo.
Veškerá občanská vybavenost v bezprostředním okolí rezidence – obchody, restaurace, kavárny, lékárny, prodejny zdravé výživy, relaxační centra i sportoviště apod. Holešovice jsou aktuálně jedna z nejrychleji se rozvíjejících čtvrtí.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
35 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+poplatky 3220,- + zálohy na plyn a elektřinu
Dispozice
4+kk
Ulice
Tusarova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz