Pronájem bytu 3+kk s lodžií, 79 m2, v osobním vlastnictví, Praha 4 – Háje

Tatarkova , Praha

20 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Tento byt je ideální pro sportovní rodiny a všechny, kdo potřebují uskladnit větší množství věcí. K bytu náleží prostorný sklep, je to místnost v přízemí domu o velikosti 4,9 m2 s oknem. Je proto vhodná k uložení i většího sportovního vybavení nebo může sloužit jako menší dílna.

Velmi prostorný byt s velkými zabudovaným skříněmi v jednotném designu prošel před několika lety celkovou rekonstrukcí. V bytě je zděná koupelna a WC, nová plastová okna a zasklená lodžie. Na podlaze v ložnici a obývacím pokoji je plovoucí podlaha, ve druhé ložnici koberec a v zádveří, chodbě, kuchyni, koupelně a na WC je dlažba. Okna z obývacího pokoje jsou na jiho-jihovýchod, z obou ložnic pak na chladnější severo-severozápad. Byt se pronajímá bez nábytku, jen v obývacím pokoji je jídelní stůl, dva konferenční stolky a gauč, které je na přání nájemce možné vystěhovat. V kuchni je vestavěný sporák, kombinovaná lednice s mrazákem, varná konvice a pračka.

Byt se skládá ze:
– zádveří (7 m2) s vestavěnými skříněmi a botníky se zrcadlovými dveřmi
– chodby (7 m2) s vestavěnými nižšími skříněmi
– ložnice (12,5 m2) s vestavěnou skříní
– druhé ložnice ( 9,9 m2) s vestavěnou skříní
– koupelny s vanou (3,2 m2) v koupelně je i přípojka na pračku
– samostatného WC (1,1 m2)
– obývacího pokoje s kuchyňským koutem (32,6 m2)
– zasklené lodžie (2,7 m2)
– sklepa (4,9 m2)

Dům je velmi dobře udržovaný, je zateplený, má nová plastová okna, nový výtah, zasklené lodžie. Energetická náročnost budovy je C, což znamená úsporná.

Měsíční poplatky za vodu topení a služby jsou:
při dvou osobách …………..2.992,- Kč
při třech osobách …………. 4.117,- Kč
při čtyřech osobách ………. 5.242,- Kč
Měsíční zálohy na elektrickou energii: 600,- Kč
Vratná kauce: 35.000 Kč

Dům se nachází na ideálním místě s výbornou dopravní dostupností, kompletní infrastrukturou, přitom kousek od přírody. V blízkosti je několik dětských hřišť a parků, ZŠ i MŠ, poliklinika, množství obchodů i restaurací, sportovišť i kroužků pro děti, najdete tu i multikino a knihovnu.

V okolí se nachází množství zeleně a vzrostlých stromů, k Milíčovskému lesu, rybníkům a mini Zoo dojdete procházkou za 12 minut a kousek odtud je i kozí farma. K Hostivařské přehradě dojdete za 30 minut.

Nejbližší samoobsluha, Norma, je přímo vedle domu, další možností je Lidl, Peny nebo Billa, vše v dochozí vzdálenosti do 10 minut od domu. Na stanici metra C Háje i na autobusovou zastávku dojdete za 5 minut. Autem se dostanete na dálnici D1 za 4 minuty, parkování je před domem, bez placených zón.

Celková cena
20 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ poplatky za služby dle počtu oso viz text + energie + vratná kauce
Dispozice
3 + kk
Ulice
Tatarkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Monika Dráždilová

Mobil: +420 776 767 220
E-mail: monika.drazdilova@re-max.cz