K dlouhodobému pronájmu pěkný byt 3+1, 72 m2, v klidné ulici v Podolí

Nad ostrovem , Praha

15 000 Kč za měsíc

Mám zájem

K dlouhodobému pronájmu nabízíme pěkný byt 3+1, 72 m2 v tiché ulici Nad Ostrovem v pražském Podolí. Jedná se o bydlení vhodné pro rodinu i pro pár, který kolem sebe potřebuje více prostoru, např. na pracovnu apod. Byt se nachází v bytovém cihlovém domě, který je postaven ve svahu. Obývací pokoj a kuchyně jsou ve 3. podlaží, zatímco ložnice a dětský pokoj je ve zvýšeném přízemí. Orientace bytu je následující: ložnice a dětský pokoj je na jihovýchod a obývací pokoj s kuchyní je na severozápad.

Jedná se o bytový dům, který nabízí velmi klidné a zároveň pohodlné bydlení. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno centrální plynovou kotelnou v domě a nemusíte tedy řešit nic ohledně kotle nebo bojleru v bytě. Je zde možné připojit službu UPC – Vodafone (internet a kabelová TV). Můžete si ale vybrat i z jiných poskytovatelů připojení. Po dohodě s majiteli je možné dovybavení bytu spotřebiči (myčka, pračka). Byt je čerstvě vymalován a připraven pro nové nájemníky. Zachování vestavěných postelí v dětském pokoji není nutné v případě, že bude mít nájemník pro tuto místnost jiné využití.

Nastěhování je možné ihned.

Nájem 15.000,- Kč/měsíc
Kauce 15.000,- Kč/měsíc
Rezervační platba 15.000,- Kč bude po podpisu nájemní smlouvy započtena jako první nájemné

Měsíční zálohy za energie a služby:
– elektřina 1800,- Kč
– plyn 150,- Kč
– služby v domě (voda, teplo, úklid společných prostor, společná elektřina atd.) 3.677,- Kč

V lokalitě je velmi dobrá dostupnost MHD. Tramvají nebo autobusem se dostanete během několika minut do centra města a na metro. V nejbližším okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně řady obchodů a služeb.

Pro domluvení prohlídky a poskytnutí více informací prosím kontaktujte makléře této nemovitosti.

Celková cena
15 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemné 15.000,- Kč, kauce 15.000 Kč, rezervace 15.000 Kč bude započtena jako 1. nájemné
Dispozice
3+1
Ulice
Nad ostrovem
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz