Pronájem bytu 3+1, 108 m2, Praha

Tusarova , Praha

35 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám pronájem designového 3+1 o velikosti 108m2 v žádané lokalitě Holešovic. Nadstandardně vybavená bytová jednotka spojuje klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.
Byt o o celkové ploše 108 m2 se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem.
Byt je nabízen jako kompletně zařízený. Zařízení bytu je z vysoce kvalitních materiálů. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou vč. spotřebičů a jídelním stolem. V bytové jednotce se dále nachází obývací pokoj a dvě ložnice s dvojlůžkovými postelemi. V prostorné koupelně je vana a dvě umyvadla.
Veškerá občanská vybavenost v bezprostředním okolí rezidence – obchody, restaurace, kavárny, lékárny, prodejny zdravé výživy, relaxační centra i sportoviště apod. Holešovice jsou aktuálně jedna z nejrychleji se rozvíjejících čtvrtí.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
35 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+poplatky 3908,- + zálohy na plyn a elektřinu
Dispozice
3+1
Ulice
Tusarova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz