Pronájem bytu 2kk 49 m2 s balkonem a parkovacím stáním v ulici Mezi vodami Praha 4

Mezi vodami , Praha

16 900 Kč za měsíc

Mám zájem

Představte si, že svůj den nastartujete ranním během u Vltavy a kávičkou na balkoně svého bytu. Ne, nemusíte spěchat, na tramvaj jenom seběhnete schody a přeběhnete ulici. A auto? Každý den je zaparkované na svém místě. Vrátíte se unaveni domů a dopřejete si relax na kolečkových bruslích, kole, v sauně nebo zajdete do vyhlašené chorvatetské rybí restaurace DECO. Hledáte bydlení blízko centra Prahy a přitom toužíte po klidu?

Nabízím k pronájmu byt 2kk 49 m2 s balkonem 3 m2 a s vyhrazeným parkovacím stáním v moderním developerském rezidenčním projektu Tandem TWO Modřany v ulici Mezi Vodami v Praze 4 Modřany, v poslední době nejoblíbenější lokalitě v Praze.

Byt je umístěn ve 3. NP s orientací na východ, jih a západ. Kuchyň je vybavena linkou v moderním lesklém designu, sporákem a troubou, digestoří, myčkou, lednicí s mrazákem. Prostorná ložnice. Koupelna vanou a toaletou. Podlahové krytiny dlažba a plovoucí podlahy. Sklep 2,5 m2.

Tandem Modřany nabízí mimořádně vynikající občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Sport, relaxace, nákupy anebo jen tak výlet do centra Prahy. Na vše stačí pouhých pár minut. Pro procházky a relaxaci je určená nedaleká přírodní památka Modřanská rokle. Podél břehu Vltavy se vine cyklobruslařská stezka, lákající nejen k projížďkám na in-line bruslích, či kolech, ale i k procházkám, golfové hřiště, tenisové kurty, freestyle park, beach volejbalové hřiště. Můžete si půjčit elektrický skateboard, in-line brusle, koloběžku nebo třeba skákací boty. Nudit se nebudou ani milovníci vody. Wakesurfing, jízda na motorových člunech a vodních skútrech. Příznivci fitness ocení TRX, milovníci klidnějších sportů hřiště na petang, adventure golf, kroket, badminton. ZŠ a MŠ, polikliniky, pošta, obchody a supermarkety. Centrum Prahy 15 minut MHD. Blízké výpadovky na dálnice a rychlostní silnice zaručují také rychlou cestu z Prahy ven. Letiště 30 minut autem.
Zálohy na služby 4730,- Kč/osobu, elektřina a internet na nájemce.

K pronájmu ihned.

Celková cena
16 900 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 4.730,- záloha za služby, elektřina a internet na nájemce + odměna RK (ve výši jednoho nájemného + DPH)
Dispozice
2 + kk
Ulice
Mezi vodami
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz