Pronájem bytu 2+kk, 45 m2, Praha

Maltézské náměstí , Praha

25 000 Kč za měsíc

Zprostředkuji vám pronájem velmi pěkného bytu s dispozicí 2+kk s vestavěným podkrovním patrem o celkové výměře 45 m2 v kouzelném domku umístěného v tradičním malostranském dvorku. Před domem je jako bonus soukromá předzahrádka s posezením, které může budoucí nájemník využívat pro svoji relaxaci i setkání s přáteli. Dům má celkem tři podlaží. Byt je rozdělen do dvou podlaží.

Pronajímaný byt se nachází z části ve druhém podlaží a zabírá celé třetí podlaží domu. Ve druhém podlaží najdete jednu místnost, která může sloužit jako malá ložnice, pracovna nebo třeba šatna, a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Ve třetím podlaží, na které se dostanete stylovým historickým schodištěm, naleznete útulný obývací prostor s kuchyní a ložnicí na vyvýšené galerii.

Byt je velmi vkusně zařízen základním nábytkem. Dále v bytě najdete kuchyň se spotřebiči, ložnici s dvojlůžkem na vestavěném patře.

V prvním podlaží se nachází kancelář malé mezinárodní společnosti.

V ceně nájmu je již zahrnuto připojení na internet. Měsíčně se platí navíc pouze poplatky 500 Kč za osobu a spotřeba elektřiny se zálohou 1000 Kč. Kauce je 2 měsíční nájmy. Rezervace je 1 měsíční nájem.

Pokud hledáte pronájem bytu, který vás chytne za srdce a má skutečné malostranské charisma i pohodového pronajímatele, tak už dál nehledejte. Ozvěte se mi a já vás velmi rád touto zajímavou nemovitostí provedu.

Celková cena
25 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ záloha na energie
Dispozice
2+kk
Ulice
Maltézské náměstí
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz