Pronájem bytu 2+kk, 42 m2, Praha

Nedvědovo náměstí , Praha

13 900 Kč za měsíc

Nabízíme elegantně zařízený byt 2+KK v ulici Nedvědovo náměstí, Praha 4 Podolí, který se nachází hned za Podolskou Vodárnou, jen pár kroků od Vltavské cyklostezky, Náplavky, Žlutých lázní, plaveckého stadionu Podolí a mnoha dalších míst. Autobusová a tramvajová zastávka Podolská Vodárna je pouze 2 minuty chůze od bytu.
Byt o velikosti 42m2 se nachází v cihlovém domě z roku 1910 s klasickou starou architekturou (viz foto), který je ve třetím patře bez výtahu. V bytě je velmi tiché a klidné prostředí. Interiéru dominuje dřevěný nábytek a dekorace, které vytvářejí útulnou atmosféru v celém bytě.
Kuchyň je plně vybavena, je zde myčka, sporák a lednice s mrazákem, jídelní stůl se židlemi. V hlavní místnosti je sedačka s konferenčním stolkem, psacím stolem se židlí, velkými knihovnami, šatní skříně a v předsíni jsou k dispozici úložné prostory a skříně. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo, instalace a přívody na pračku (pračka není součástí ), toaleta je zvlášť od koupelny.

Měsíční nájem – 13 900 Kč + poplatek za služby a energie 2700 Kč / měsíc.
Byt je k dispozici k nastěhování na konci října 2020.

Pokud máte zájem o prohlídku bytu, prosím kontaktujte Livii Rivaiovou +420 774 865 747

We offer elegantly furnished apartment with 2 rooms + kitchen corner in Nedvědovo Náměstí Street, Prague 4 Podolí, which is located just behind the Podolská Waterworks, only a few steps from the Vltava Cycle Path, Náplavka, Žluté Lázně, Podolí Swimming Stadium and many more. Bus and Tram station Podolská Vodárna (No. 17, 2.3…) is only 2 minutes walk from the apartment.
The apartment with a size of 42 square meters is located in a brick house from year 1910 with classic old architecture (see photo), situated on the third floor without an elevator. The apartment has a very quiet and peaceful environment. The interior is dominated by wooden furniture and decorations, which creates a cozy atmosphere throughout the apartment.
The kitchen is fully equipped, there is a dishwasher, stove and refrigerator with freezer, dining table with four chairs. The main room has a two-seater with coffee table, writing desk with chair, big bookcases, wardrobe and plenty of space for built in storage is available in the hallway. The bathroom has a shower and sink, also there is an installation for a washing machine (washing machine is not included), the toilet is separate from the bathroom.

Monthly rent – 13,900 Kč + Service & utilities fee acc. 2,700 Kč/month.
The apartment is available for occupancy at the end of October 2020.

If you are interested to see the apartment, please contact Livia Rivaiová +420 774 865 747 (English speaking).

Celková cena
13 900 Kč za měsíc
Dispozice
2+kk
Ulice
Nedvědovo náměstí
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Livia Rivaiová

Mobil: +420 774 865 747
E-mail: livia.rivaiova@re-max.cz